Karta atleta

Export do excelu
  • Špitová Adriana
  • Narozen: 16.6.2005
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.75 Olomouc 9.5.2018
60 m 09.04 h Olomouc 15.12.2017
300 m 52.44 Ostrava - Vítkovice 8.10.2017
800 m 3:24.92 Šumperk 26.9.2018
pohár rozhlasu 0632 Olomouc 9.5.2018
čtyřboj 1353 Šumperk 26.9.2018
hod kriketovým míčkem 21.61 Šumperk 26.9.2018
skok daleký 4.60 Olomouc 30.5.2018
skok daleký 4.35 h Olomouc 9.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.75 Olomouc 9.5.2018
800 m 3:24.92 Šumperk 26.9.2018
pohár rozhlasu 0632 Olomouc 9.5.2018
čtyřboj 1353 Šumperk 26.9.2018
hod kriketovým míčkem 21.61 Šumperk 26.9.2018
skok daleký 4.60 Olomouc 30.5.2018
skok daleký 4.35 h Olomouc 9.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žkm/F 10 Šumperk 4.48
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B03 Šumperk DNS
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žky/F 21 Šumperk 21.61
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žky/F Šumperk 4.71
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žky/B01 16 Šumperk 3:24.92
26.09.2018 Krajské kolo atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/B04 4 Šumperk 09.01
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m/Žkm/B02 5 Hranice 09.24
21.06.2018 3. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) dálka/Žkm/F 4 Hranice 4.47
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žkm Olomouc DNS
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B01 Olomouc DNS
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žkm/F Olomouc DNS
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žkm/F Olomouc DNS
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/B03 Olomouc DNS
04.06.2018 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B03 Olomouc DNS
30.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/B01 4 Olomouc 09.03
30.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žkm 4 Olomouc 4.60
15.05.2018 1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žkm/B01 6 Přerov 08.91
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) 60 m/Žkm/B1 1 Olomouc 08.75
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) dálka/Žkm 8 Olomouc 3.86
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) poharR/Žkm Olomouc 0632
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) dálka/Žkm Olomouc 4.59
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B01 3 Olomouc 08.81
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) dálka/Žkm Olomouc 4.58
02.05.2018 Přebory AK Olomouc (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B01 2 Olomouc 08.84
23.02.2018 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) dálka/Žkm/FA 10 Olomouc 3.87
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) dálka/Žkm/FA Olomouc 4.35