Karta atleta

Export do excelu
  • Magdaléna Jelínková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Bechyně Radek
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.34 h Nymburk 02.12.2018
60 m 09.09 Kolín 08.05.2019
150 m 22.37 Vlašim 26.04.2019
150 m 23.13 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 53.20 Kolín 07.09.2018
300 m 53.93 h Praha - Strahov 08.12.2018
400 m 70.13 Kolín 16.05.2020
600 m 2:06.27 Čáslav 22.06.2018
800 m 2:39.31 Vlašim 26.04.2019
800 m 2:56.17 h Praha - Strahov 12.01.2020
1000 m 3:42.07 Kolín 21.08.2019
1500 m 5:50.69 Kolín 05.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.58 h Veletov 03.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.43 Kolín 12.05.2018
1500 m překážek 6:21.72 Beroun 12.09.2020
skok vysoký 1.20 Kolín 04.05.2018
skok vysoký 1.20 h Kolín 07.12.2018
skok daleký 4.05 h Nymburk 02.12.2018
skok daleký 4.09 Kolín 03.06.2019
pohár rozhlasu 0618 Kolín 04.05.2018
hod kriketovým míčkem 25.38 Kolín 20.09.2018
pětiboj 1309 Kolín 12.05.2018
čtyřboj 1336 Kolín 20.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.94 Kolín 12.05.2018
60 m 09.34 h Nymburk 02.12.2018
150 m 25.38 h Praha - Strahov 11.02.2018
300 m 53.20 Kolín 07.09.2018
300 m 53.93 h Praha - Strahov 08.12.2018
600 m 2:06.27 Čáslav 22.06.2018
800 m 2:56.63 h Praha - Strahov 11.02.2018
800 m 2:54.42 Kolín 18.04.2018
1000 m 3:46.93 Stará Boleslav 18.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.58 h Veletov 03.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.43 Kolín 12.05.2018
skok vysoký 1.20 Kolín 04.05.2018
skok vysoký 1.20 h Kolín 07.12.2018
skok daleký 4.09 Kolín 20.09.2018
skok daleký 4.05 h Nymburk 02.12.2018
pohár rozhlasu 0618 Kolín 04.05.2018
hod kriketovým míčkem 25.38 Kolín 20.09.2018
pětiboj 1309 Kolín 12.05.2018
čtyřboj 1336 Kolín 20.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Jky/B08 MS Praha - Strahov 53.93
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Jky MS Praha - Strahov 3.64
07.12.2018 Kolínská vánoční laťka ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky 8 Kolín 1.20
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/FB 4 Nymburk 09.50
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm Nymburk 4.05
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R02 3 Nymburk 09.34
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) čtyřboj/Žky 17= Kolín 1336
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) 60 m/Žky 24= Kolín 09.47
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) 800 m/Žky 8 Kolín 2:58.97
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) hod kriketovým míčkem/Žky 17 Kolín 25.38
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) skok daleký/Žky 9 Kolín 4.09
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm Kolín NM
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žkm/B06 3 Kolín 53.20
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) skok daleký/Žkm/F 16 Čáslav 3.76
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 600 m/Žkm/B01 9 Čáslav 2:06.27
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 4 Kolín 4.06
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B01 2 Kolín 2:56.51
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žkm 16 Vlašim 3.82
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žkm/B01 10 Vlašim 2:54.80
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B03 6 Stará Boleslav 09.80
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1000 m/Žkm/B02 4 Stará Boleslav 3:46.93
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 48 Kolín 1309
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B02 5 Kolín 3:03.96
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B06 7 Kolín 09.94
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B08 6 Kolín 13.43
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 18 Kolín 3.79
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 22 Kolín 23.90
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žkm Kolín 0618
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Žkm 4 Kolín 3.99
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok vysoký/Žkm 9 Kolín 1.20
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 800 m/Žkm Kolín 2:54.42
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) skok daleký/Žkm 5 Kolín 4.09
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žkm/B02 5 Praha - Strahov 2:56.63
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B01 4 Praha - Strahov 25.38
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm 12 Veletov 09.89
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 3 Veletov 13.58
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 8 Veletov 3.73