Karta atleta

Export do excelu
  • Jelínková Magdaléna
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Bechyně Radek
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.09 Kolín 08.05.2019
60 m 09.34 h Nymburk 02.12.2018
150 m 22.37 Vlašim 26.04.2019
150 m 23.13 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 53.20 Kolín 07.09.2018
300 m 53.93 h Praha - Strahov 08.12.2018
600 m 2:06.27 Čáslav 22.06.2018
800 m 2:39.31 Vlašim 26.04.2019
800 m 2:56.17 h Praha - Strahov 12.01.2020
1000 m 3:42.07 Kolín 21.08.2019
60 m překážek 13.33 Kolín 25.04.2017
60 m překážek 13.58 h Veletov 03.02.2018
pohár rozhlasu 0618 Kolín 04.05.2018
pětiboj 1309 Kolín 12.05.2018
čtyřboj 1336 Kolín 20.09.2018
hod kriketovým míčkem 25.38 Kolín 20.09.2018
skok daleký 4.09 Kolín 03.06.2019
skok daleký 4.05 h Nymburk 02.12.2018
skok vysoký 1.20 Kolín 04.05.2018
skok vysoký 1.20 h Kolín 07.12.2018
Přespolní běh 0:07:34 Kolín 08.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 23.13 h Praha - Strahov 12.01.2020
800 m 2:56.17 h Praha - Strahov 12.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Jky/B08 MS Praha - Strahov 53.93
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Jky MS Praha - Strahov 3.64
07.12.2018 Kolínská vánoční laťka ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 8 Kolín 1.20
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/FB 4 Nymburk 09.50
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm Nymburk 4.05
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R02 3 Nymburk 09.34
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) čtyřboj/Žky 17= Kolín 1336
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) 60 m/Žky 24= Kolín 09.47
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) 800 m/Žky 8 Kolín 2:58.97
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) kriket/Žky 17 Kolín 25.38
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) dálka/Žky 9 Kolín 4.09
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm Kolín NM
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žkm/B06 3 Kolín 53.20
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) dálka/Žkm/F 16 Čáslav 3.76
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 600 m/Žkm/B01 9 Čáslav 2:06.27
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm 4 Kolín 4.06
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B01 2 Kolín 2:56.51
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žkm 16 Vlašim 3.82
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žkm/B01 10 Vlašim 2:54.80
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B03 6 Stará Boleslav 09.80
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1000 m/Žkm/B02 4 Stará Boleslav 3:46.93
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 48 Kolín 1309
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B02 5 Kolín 3:03.96
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B06 7 Kolín 09.94
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žkm/B08 6 Kolín 13.43
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm 18 Kolín 3.79
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žkm 22 Kolín 23.90
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žkm Kolín 0618
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Žkm 4 Kolín 3.99
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) výška/Žkm 9 Kolín 1.20
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 800 m/Žkm Kolín 2:54.42
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) dálka/Žkm 5 Kolín 4.09
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žkm/B02 5 Praha - Strahov 2:56.63
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B01 4 Praha - Strahov 25.38
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm 12 Veletov 09.89
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žkm/B2 3 Veletov 13.58
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm 8 Veletov 3.73