Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Vyleťalová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér: Kroužel Tomáš
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.38 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
60 m 09.07 Kolín 12.05.2018
60 m 09.26 h Nymburk 09.12.2018
100 m 15.33 Nymburk 01.06.2020
150 m 22.21 Brno 11.09.2018
200 m 30.72 Nymburk 01.06.2020
300 m 53.01 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
600 m 1:49.58 Kolín 01.05.2019
800 m 2:32.13 Čáslav 24.05.2019
800 m 2:33.53 h Praha - Strahov 31.01.2020
1000 m 3:36.34 Beroun 30.09.2017
1500 m 5:38.45 Brno 11.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.05 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.40 h Nymburk 02.12.2018
200 m překážek (0.76) 37.07 Kolín 05.06.2020
1500 m překážek 5:57.03 Praha - Přátelství 19.06.2019
skok vysoký 1.23 h Český Brod 19.02.2017
skok vysoký 1.33 Brno 11.09.2018
skok daleký 4.39 Kolín 01.05.2019
skok daleký 4.57 h Nymburk 01.12.2019
vrh koulí 2kg 09.56 Stará Boleslav 18.05.2018
vrh koulí 2kg 10.36 h Nymburk 02.12.2018
vrh koulí 3kg 09.34 Kolín 14.06.2019
hod oštěpem 400g 25.39 Nymburk 07.10.2018
hod oštěpem 500g 25.91 Brno 10.09.2019
pohár rozhlasu 1093 Kolín 22.05.2018
hod kriketovým míčkem 39.31 Brno 11.09.2018
hod plným míčem 1kg 08.80 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
pětiboj 2136 Kolín 12.05.2018
čtyřboj 1457 Nymburk 07.10.2018
trojboj 1834 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
sprintérský trojboj 1325 Nymburk 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.07 Kolín 12.05.2018
60 m 09.26 h Nymburk 09.12.2018
150 m 22.21 Brno 11.09.2018
600 m 1:50.2 Nymburk 25.04.2018
800 m 2:39.58 Praha - Juliska 04.06.2018
800 m 2:40.57 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
1500 m 6:01.76 Kolín 07.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.05 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.40 h Nymburk 02.12.2018
skok vysoký 1.33 Brno 11.09.2018
skok daleký 4.56 Kolín 22.05.2018
skok daleký 4.56 h Nymburk 09.12.2018
vrh koulí 2kg 09.56 Stará Boleslav 18.05.2018
vrh koulí 2kg 10.36 h Nymburk 02.12.2018
hod oštěpem 400g 25.39 Nymburk 07.10.2018
pohár rozhlasu 1093 Kolín 22.05.2018
hod kriketovým míčkem 39.31 Brno 11.09.2018
pětiboj 2136 Kolín 12.05.2018
čtyřboj 1457 Nymburk 07.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s. ) 60 m/Žky 10 Nymburk 09.26
09.12.2018 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s. ) skok daleký/Žky 8 Nymburk 4.56
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/FB Nymburk 09.29
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/FA Nymburk 11.46
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 2kg/Žkm Nymburk 10.36
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm Nymburk 4.54
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R02 2 Nymburk 11.40
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R01 2 Nymburk 09.28
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žkm/F 5 Jablonec nad Nisou 2:40.57
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 12 Jablonec nad Nisou 09.17
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žkm 8 Jablonec nad Nisou 4.55
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) čtyřboj/Žkm 7 Nymburk 1457
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 800 m/Žkm/B02 5 Nymburk 2:42.97
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 60 m/Žkm/B03 2 Nymburk 09.15
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) skok daleký/Žkm Nymburk NM
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) hod oštěpem 400g/Žkm 4 Nymburk 25.39
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 150 m/Žkm/B04 2 Kutná Hora 22.55
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) hod oštěpem 400g/Žkm 14 Kutná Hora 20.86
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R11 6 Brno 09.20
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/KA 22 Brno 39.31
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KB 6 Brno 4.40
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok vysoký/Žkm/FB 9 Brno 1.33
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R7 8 Brno 22.21
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 800 m/Žkm/F2 12 Brno 2:48.30
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žkm Kolín 6:01.76
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 400g/Žkm 6 Kolín 24.08
27.06.2018 Kontrolní vrhy (SKP Nymburk) hod oštěpem 400g/Žkm Nymburk 24.64
27.06.2018 Kontrolní vrhy (SKP Nymburk) vrh koulí 2kg/Žkm Nymburk 09.00
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) skok daleký/Žkm/F 6 Čáslav 4.16
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 600 m/Žkm/B01 3 Čáslav 1:53.18
04.06.2018 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) 800 m/Žkm/F Praha - Juliska 2:39.58
04.06.2018 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žkm 5 Praha - Juliska 1.28
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žkm 4 Vlašim 4.35
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Vlašim 08.56
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Žkm 4 Kolín 4.56
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 600 m/Žkm Kolín 1:50.96
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žkm 10 Kolín 1093
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Stará Boleslav 09.56
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm/B01 2 Stará Boleslav 22.08
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 7 Kolín 2136
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B05 2 Kolín 2:45.11
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm Kolín 37.44
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B08 4 Kolín 09.07
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B08 2 Kolín 12.05
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 11 Kolín 4.27
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) pětiboj/Žkm 6 Bílina 1905
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 1 Bílina 12.40
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 800 m/Žkm/BB 2 Bílina 2:47.33
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) skok daleký/Žkm/FB 5 Bílina 4.15
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) hod kriketovým míčkem/Žkm/FB Bílina 32.44
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 60 m/Žkm/B07 3 Bílina 09.36
25.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) skok daleký/Žkm Nymburk 4.25
25.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 600 m/Žkm Nymburk 1:50.2
25.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) pohár rozhlasu/Žkm Nymburk 1030
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žkm 6 Nymburk 4.23
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Nymburk 09.52
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žkm/B02 2 Nymburk 09.15
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Žkm/B02 1 Nymburk 22.03
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žkm 48 Dolní Dobrouč 09:04
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žkm/B01 4 Jablonec nad Nisou 2:47.50
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žkm/B01 6 Praha - Strahov 2:52.17
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň vrh koulí 2kg/Žkm/F 7 Praha - Strahov 09.59
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žkm/F 20 Praha - Strahov 3.93