Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Křížová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Purmanová Veronika
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 2 2 -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.90 Kolín 21.09.2019
60 m 07.87 h Praha - Stromovka 20.02.2020
100 m 12.60 Ptuj 28.09.2019
150 m 18.39 h Praha - Stromovka 01.03.2020
150 m 18.27 Praha - Eden 24.07.2020
200 m 25.96 Praha - Eden 08.06.2019
300 m 41.70 Karlovy Vary 14.09.2019
300 m 40.75 h Praha - Strahov 31.01.2020
600 m 2:00.37 Praha - Jeseniova 18.05.2017
800 m 2:42.41 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
800 m 2:39.02 Praha - Eden 25.07.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.07 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.08 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 14.58 Praha - Eden 24.07.2020
skok vysoký 1.48 h Nehvizdy 06.01.2019
skok vysoký 1.41 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok daleký 5.09 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok daleký 5.46 Praha - Eden 25.07.2020
vrh koulí 2kg 10.81 Praha - Děkanka 11.09.2018
vrh koulí 3kg 10.00 h Praha - Stromovka 25.01.2020
vrh koulí 3kg 11.10 Praha - Eden 24.07.2020
hod oštěpem 500g 28.38 Praha - Děkanka 21.06.2020
hod kriketovým míčkem 45.46 Kolín 03.06.2018
pětiboj 2881 Kolín 03.06.2018
pětiboj hala [Zky] 3020 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 4708 Praha - Eden 25.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.01 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
60 m 08.06 h Praha - Strahov 09.12.2018
150 m 19.10 Jablonec nad Nisou 23.09.2018
150 m 18.95 h Praha - Strahov 09.12.2018
300 m 43.10 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 43.02 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
800 m 2:40.80 Kolín 03.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.07 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok vysoký 1.42 h Nehvizdy 21.01.2018
skok vysoký 1.32 Praha - Juliska 31.05.2018
skok daleký 4.59 h Nehvizdy 24.01.2018
skok daleký 4.55 Kolín 03.06.2018
vrh koulí 2kg 10.81 Praha - Děkanka 11.09.2018
hod kriketovým míčkem 45.46 Kolín 03.06.2018
pětiboj 2881 Kolín 03.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žkm/B1 1 Praha - Strahov 18.95
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žkm/FA Praha - Strahov 08.06
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žkm/R1 1 Praha - Strahov 08.07
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm Praha - Podvinný mlýn 2797
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B08 4 Praha - Podvinný mlýn 2:42.17
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/FD 6 Praha - Podvinný mlýn 37.99
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B16 2 Praha - Podvinný mlýn 10.07
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/FD 9 Praha - Podvinný mlýn 4.27
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B16 1 Praha - Podvinný mlýn 08.00
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/R1 4 Jablonec nad Nisou 08.01
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žky/R1 2 Jablonec nad Nisou 19.21
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žky/F 8 Jablonec nad Nisou 08.01
23.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žky/F 6 Jablonec nad Nisou 19.10
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B01 1 Praha - Eden 19.29
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B01 1 Praha - Eden 08.13
16.09.2018 Uzavřené oddílové závody (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B01 1 Praha - Podvinný mlýn 19.70
16.09.2018 Uzavřené oddílové závody (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B01 1 Praha - Podvinný mlýn 08.37
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Děkanka 10.81
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/B01 1 Praha - Děkanka 19.60
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B01 MS Praha - Děkanka 08.16
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B02 1 Praha - Eden 19.57
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Eden 09.93
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žkm/B01 1 Praha - Podvinný mlýn 43.02
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R01 2 Praha - Podvinný mlýn 08.28
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/FA Praha - Podvinný mlýn 08.41
04.06.2018 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/B1 1 Praha - Juliska 08.22
04.06.2018 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žkm 4 Praha - Juliska 1.32
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 6 Kolín 2881
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 2 Kolín 10.14
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Kolín 45.46
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B1 5 Kolín 08.27
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 13 Kolín 4.55
03.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B3 3 Kolín 2:40.80
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/B01 1 Praha - Juliska 08.25
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žkm Praha - Juliska 1.32
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) skok daleký/Žkm Praha - Juliska DNS
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 Praha - Juliska DNS
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B3 1 Praha - Podvinný mlýn 08.56
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 1 Praha - Podvinný mlýn 10.36
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm Praha - Podvinný mlýn 2:53.59
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm Praha - Podvinný mlýn 4.66
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Podvinný mlýn 43.00
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm Praha - Podvinný mlýn 2618
11.03.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (Pražský atletický svaz) 60 m/Žkm/F Praha - Stromovka 08.24
11.03.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (Pražský atletický svaz) 150 m/Žkm/B1 1 Praha - Stromovka 19.49
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R3 3 Ostrava 08.13
04.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/R1 2 Ostrava 19.27
04.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/F 6 Ostrava 19.53
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B1 1 Praha-Stromovka 19.57
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B1 1 Praha-Stromovka 08.19
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B20 1 Praha-Stromovka 19.74
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B8 1 Praha-Stromovka 43.10
24.01.2018 Oddílové závody A. C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/F Nehvizdy 4.59
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/FA Nehvizdy 08.40
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R1 1 Nehvizdy 08.30
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žkm Nehvizdy 1.42
18.01.2018 Hvězdy v Nehvizdech (NERD Team, spolek) 60 m/Dky Nehvizdy 08.46
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R1 1 Nehvizdy 08.22
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/FA Nehvizdy 08.15