Karta atleta

Export do excelu
  • Zemanová Barbora
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Tomáš Krupka
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.02 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
60 m 08.66 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 22.07 Praha - Eden 03.05.2019
150 m 21.31 h Praha - Strahov 13.02.2020
800 m 2:59.94 Praha - Juliska 12.10.2019
800 m 3:00.75 h Praha-Stromovka 21.02.2018
60 m překážek 12.88 Praha - Eden 27.04.2018
100 m překážek 19.40 Praha - Juliska 12.10.2019
pohár rozhlasu 0246 Praha - ZŠ Jitřní 11.05.2018
pětiboj 1530 Praha - Eden 27.04.2018
sedmiboj 2605 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 500g 20.19 Praha - Juliska 12.10.2019
hod kriketovým míčkem 45.67 Praha - Pekařka 25.09.2018
vrh koulí 3kg 07.26 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.20 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.57 h Praha - Strahov 13.02.2020
skok vysoký 1.27 Praha-Pekařka 21.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.66 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 21.31 h Praha - Strahov 13.02.2020
skok daleký 4.57 h Praha - Strahov 13.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) 60 m/Žkm/B01 4 Praha - Pekařka 09.30
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) kriket/Žkm Praha - Pekařka 45.67
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žkm 7= Praha - Přátelství 1.21
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žkm/B04 2 Praha - Přátelství 23.51
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) výška/Žkm 4 Praha-Pekařka 1.27
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 60 m/Žkm/B01 3 Praha-Pekařka 09.09
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B13 3 Praha - Eden 09.59
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B04 5 Praha - Eden 12.91
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 11, Kategorie III děvčata a IV chlapci (Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz, 778524430) dálka/Žkm 6 Praha - ZŠ Jitřní 3.72
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 11, Kategorie III děvčata a IV chlapci (Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz, 778524430) 600 m/Žkm Praha - ZŠ Jitřní DNS
11.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 11, Kategorie III děvčata a IV chlapci (Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz, 778524430) poharR/Žkm Praha - ZŠ Jitřní 0246
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 40 Praha - Eden 1530
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B07 5 Praha - Eden 09.49
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B04 3 Praha - Eden 3:01.71
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B03 7 Praha - Eden 12.88
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm 20= Praha - Eden 3.69
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 20 Praha - Eden 29.23
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B3 6 Praha-Stromovka 3:00.75
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žkm 18 Praha-Stromovka 3.55
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B6 2 Praha-Stromovka 3:03.78
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/R8 1 Praha - Juliska 09.54
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) dálka/Žkm/F1 12 Praha - Juliska 3.75