Karta atleta

Export do excelu
  • Alžběta Skaličková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Mička Petr
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.64 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 10.22 Opava 26.04.2018
60 m 09.78 h Opava 23.01.2020
800 m 2:59.41 Frýdek-Místek 21.06.2018
800 m 3:05.40 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
1500 m 6:18.00 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 15.34 h Opava 15.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.74 Opava 26.04.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 13.26 h Opava 23.01.2020
skok daleký 3.34 h Opava 15.02.2018
skok daleký 3.23 Opava 26.04.2018
vrh koulí 2kg 06.81 h Opava 27.01.2018
vrh koulí 3kg 06.62 h Opava 05.01.2019
vrh koulí 3kg 07.79 Frýdek-Místek 03.09.2019
hod oštěpem 500g 16.21 Opava 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 18.36 Opava 26.04.2018
pětiboj 1073 Opava 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.93 h Opava 15.02.2018
60 m 10.68 h Opava 15.02.2018
60 m 10.22 Opava 26.04.2018
800 m 2:59.41 Frýdek-Místek 21.06.2018
1500 m 6:18.00 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 15.34 h Opava 15.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.74 Opava 26.04.2018
skok daleký 3.34 h Opava 15.02.2018
skok daleký 3.23 Opava 26.04.2018
vrh koulí 2kg 06.81 h Opava 27.01.2018
hod kriketovým míčkem 18.36 Opava 26.04.2018
pětiboj 1073 Opava 26.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm/F 14 Frýdek-Místek 2:59.41
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/F 13 Třinec 3:02.03
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) pětiboj/Žkm 24 Opava 1073
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žkm 37 Opava 18.36
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žkm 28 Opava 3.23
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B08 5 Opava 13.74
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B02 6 Opava 10.22
26.04.2018 1. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/B02 3 Opava 3:01.15
25.02.2018 Okresní přebor žactva ve vrhu koulí (TJ Sokol Opava) vrh koulí 2kg/Žkm Opava 06.14
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 50 m/Žkm/B05 2 Opava 08.93
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B07 2 Opava 10.68
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 2 Opava 15.34
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žkm 15 Opava 3.34
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žkm 10 Ostrava - Vítkovice 6:18.00
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 19 Ostrava - Vítkovice 05.63
27.01.2018 Župní přebor (tyč,koule) (TJ Sokol Opava) vrh koulí 2kg/Žkm Opava 06.81
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žkm/F 7 Ostrava 6:25.05