Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Bienieková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Válka Ivan
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.00 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
60 m 08.94 Opava 13.06.2020
100 m 15.04 Ostrava 01.06.2020
150 m 27.75 h Ostrava 08.01.2017
150 m 24.12 Blansko 30.09.2018
200 m 28.92 Šumperk 05.07.2020
300 m 59.95 h Ostrava 08.01.2017
800 m 2:38.19 Šumperk 07.10.2018
800 m 2:46.21 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
1500 m 5:15.23 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
1500 m 5:24.03 Opava 09.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 14.04 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
1500 m překážek 6:00.12 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
skok daleký 3.41 Ostrava 14.09.2017
skok daleký 3.43 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
hod oštěpem 400g 11.07 Ostrava - Martinov 10.03.2018
hod kriketovým míčkem 20.90 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
pětiboj 1154 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
sprintérský trojboj 1388 Ostrava 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.40 Brno 10.09.2018
60 m 09.47 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
150 m 24.12 Blansko 30.09.2018
800 m 2:38.19 Šumperk 07.10.2018
800 m 2:46.21 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
1500 m 5:35.62 Frýdek-Místek 06.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.04 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
skok daleký 3.00 h Ostrava 21.01.2018
skok daleký 3.28 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
hod oštěpem 400g 11.07 Ostrava - Martinov 10.03.2018
hod kriketovým míčkem 20.90 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
pětiboj 1154 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B01 8 Ostrava - Vítkovice 2:46.21
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R10 2 Ostrava - Vítkovice 09.47
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 3 Šumperk 2:38.19
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 1500 m/Žkm/F 9 Blansko 5:47.54
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 150 m/Žkm/B10 3 Blansko 24.12
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žkm/R07 7 Blansko 09.68
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R18 2 Brno 09.40
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 800 m/Žkm/F3 Brno 2:42.00
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B06 1 Frýdek-Místek 09.56
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žkm Frýdek-Místek 5:35.62
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B08 1 Frýdek-Místek 09.68
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žkm/F 5 Frýdek-Místek 5:59.33
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/R05 5 Opava 11.34
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/F 7 Opava 3:00.03
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/B1 12 Opava 3:01.57
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj/Žkm 35 Ostrava- Vítkovice 1154
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 6 Ostrava- Vítkovice 14.04
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B01 1 Ostrava- Vítkovice 2:51.30
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 45 Ostrava- Vítkovice 20.90
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/B01 7 Ostrava- Vítkovice 10.34
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 35 Ostrava- Vítkovice 3.28
10.03.2018 1.Porubské házení 2018 (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F Ostrava - Martinov 11.07
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R9 2 Ostrava - Vítkovice 09.76
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B1 6 Ostrava - Vítkovice 2:52.77
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B1 9 Ostrava - Vítkovice 2:54.36
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R12 4 Ostrava 09.93
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B1 8 Ostrava 2:48.57
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm/F2 30= Ostrava 3.00