Karta atleta

Export do excelu
  • Gottvaldová Drahuše
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Vendula Velcová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.77 Praha - Stromovka 19.6.2019
60 m 08.72 h Praha-Juliska 30.1.2019
150 m 21.47 Praha - Stromovka 19.6.2019
300 m 48.30 Praha - Vokovice 28.5.2019
300 m 50.72 h Praha - Stromovka 16.1.2019
800 m 3:16.9 Praha - Jeseniova 28.6.2018
60 m překážek 14.0 Praha - Jeseniova 28.6.2018
pětiboj 1462 Praha - Jeseniova 28.6.2018
hod kriketovým míčkem 27.33 Praha - Jeseniova 28.6.2018
vrh koulí 2kg 06.74 Praha-Stromovka 21.6.2018
skok daleký 3.83 Praha - Jeseniova 28.6.2018
Přespolní běh 0:05:23 Vítkov -Jeseniova 4.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.77 Praha - Stromovka 19.6.2019
60 m 08.72 h Praha-Juliska 30.1.2019
150 m 21.47 Praha - Stromovka 19.6.2019
300 m 48.30 Praha - Vokovice 28.5.2019
300 m 50.72 h Praha - Stromovka 16.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) 150 m/Žkm/B02 Rudná DNS
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) 60 m/Žkm/B02 Rudná DNS
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B01 5 Praha - Eden 22.08
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B02 3 Praha - Eden 08.97
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B02 3 Praha - Jeseniova 23.12
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B01 4 Praha - Jeseniova 09.22
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) pětiboj/Žkm 7 Praha - Jeseniova 1462
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B03 3 Praha - Jeseniova 3:16.9
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) kriket/Žkm 8 Praha - Jeseniova 27.33
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) dálka/Žkm 7 Praha - Jeseniova 3.83
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B05 4 Praha - Jeseniova 14.0
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B04 1 Praha - Jeseniova 08.5
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm 12 Praha-Stromovka 06.74
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B05 1 Praha-Stromovka 21.92
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B06 5 Praha - Eden 08.89
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B09 2 Praha - Jeseniova 09.03
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žkm/B01 Praha - Jeseniova DNS
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 59 Vítkov -Jeseniova 0:05:23
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B41 3 Praha-Stromovka 09.17
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B26 Praha-Stromovka DNS