Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Doubková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér: Krejča Pavel
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.39 h Praha-Strahov 20.02.2016
60 m 08.65 Kolín 12.05.2018
150 m 25.13 Stará Boleslav 09.05.2015
300 m 47.23 Brno 11.09.2019
600 m 2:03.69 Brno 07.09.2016
800 m 2:50.16 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.01 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.12 Vlašim 10.06.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 10.32 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 18.06 Vlašim 26.04.2019
200 m překážek (0.76) 35.42 Kladno 12.05.2019
skok vysoký 1.42 h Praha - Strahov 11.02.2018
skok vysoký 1.39 Vlašim 14.05.2019
skok daleký 4.37 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 4.58 Beroun 12.09.2020
trojskok 10.12 Plzeň 19.07.2020
vrh koulí 3kg 08.88 h Praha - Strahov 12.01.2020
vrh koulí 3kg 08.48 Brno 07.09.2020
hod diskem 0,75kg 27.26 Beroun 12.09.2020
hod diskem 1kg 19.11 Vlašim 22.06.2019
hod kriketovým míčkem 29.94 Kolín 12.05.2018
pohár rozhlasu 1784 Vlašim 14.05.2019
pětiboj 2236 Kolín 12.05.2018
čtyřboj 1414 Vlašim 03.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.65 Kolín 12.05.2018
800 m 2:50.16 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.01 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.12 Vlašim 10.06.2018
skok vysoký 1.42 h Praha - Strahov 11.02.2018
skok vysoký 1.39 Vlašim 10.06.2018
skok daleký 4.43 Kolín 12.05.2018
pohár rozhlasu 0768 Vlašim 09.05.2018
hod kriketovým míčkem 29.94 Kolín 12.05.2018
pětiboj 2236 Kolín 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) skok vysoký/Žkm 9 Kutná Hora 1.37
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Kutná Hora 11.37
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R10 2 Brno 08.75
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KB 4 Brno 4.42
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok vysoký/Žkm/FA 21 Brno 1.38
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) pětiboj/Žkm 11 Vlašim 1295
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žkm/B01 4 Vlašim 3:13.72
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Vlašim 28.21
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žkm Vlašim 4.01
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 Vlašim DNF
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/B03 2 Vlašim 09.17
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žkm 7 Vlašim 1.39
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R02 8 Vlašim 08.85
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 8 Vlašim 11.12
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Vlašim 10.65
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žkm 12 Vlašim 1.25
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žkm 4 Stará Boleslav 1.34
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm 9 Stará Boleslav 4.22
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 4 Kolín 2236
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B05 5 Kolín 2:50.16
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 10 Kolín 29.94
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B10 1 Kolín 08.65
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 2 Kolín 11.42
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm Kolín 4.43
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie III (Svoboda Martin, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) skok daleký/Žkm 4 Vlašim 4.05
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie III (Svoboda Martin, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) skok vysoký/Žkm 1= Vlašim 1.34
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie III (Svoboda Martin, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) pohár rozhlasu/Žkm 13 Vlašim 0768
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň skok vysoký/Žkm/F 5 Praha - Strahov 1.42
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Praha - Strahov 12.01