Karta atleta

Export do excelu
  • Pokorná Magdaléna
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.80 Praha - Eden 23.5.2019
60 m 08.7 h Český Brod 13.1.2018
150 m 20.89 Praha - Děkanka 13.6.2019
150 m 21.79 h Praha - Strahov 17.2.2019
300 m 45.59 Praha - Děkanka 13.6.2019
300 m 47.84 h Praha-Stromovka 1.12.2018
600 m 1:58.86 Praha-Jeseniova 7.9.2017
800 m 2:49.52 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
800 m 3:00.57 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek 12.90 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
60 m překážek 12.14 h Praha-Stromovka 20.12.2018
pohár rozhlasu 1405 Praha - FZŠ Chodovická 25.4.2019
pětiboj 1753 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
hod kriketovým míčkem 28.35 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
vrh koulí 2kg 07.05 Praha - Jeseniova 23.4.2018
vrh koulí 2kg 07.45 h Praha-Stromovka 20.12.2018
vrh koulí 3kg 06.18 Praha - Jeseniova 24.4.2019
skok daleký 4.48 Praha - Přátelství 19.6.2019
skok daleký 4.24 h Praha - Stromovka 13.2.2019
skok vysoký 1.16 Újezd nad Lesy 16.5.2019
skok vysoký 1.25 h Praha-Strahov 1.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.80 Praha - Eden 23.5.2019
60 m 08.8 h Český Brod 16.2.2019
150 m 20.89 Praha - Děkanka 13.6.2019
150 m 21.79 h Praha - Strahov 17.2.2019
300 m 45.59 Praha - Děkanka 13.6.2019
800 m 2:57.8 Újezd nad Lesy 16.5.2019
pohár rozhlasu 1405 Praha - FZŠ Chodovická 25.4.2019
vrh koulí 3kg 06.18 Praha - Jeseniova 24.4.2019
skok daleký 4.48 Praha - Přátelství 19.6.2019
skok daleký 4.24 h Praha - Stromovka 13.2.2019
skok vysoký 1.16 Újezd nad Lesy 16.5.2019
skok vysoký 1.24 h Český Brod 16.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m př./Žkm/B02 4 Praha-Stromovka 12.14
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m/Žkm/B03 1 Praha-Stromovka 08.89
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) koule 2kg/Žkm/F 13 Praha-Stromovka 07.45
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) dálka/Žkm/F 10 Praha-Stromovka 4.03
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 800 m/Žkm/B01 8 Praha-Stromovka 3:00.57
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B8 5 Praha-Stromovka 21.79
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B3 5 Praha-Stromovka 47.84
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 34 Praha - Podvinný mlýn 1753
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FB 13 Praha - Podvinný mlýn 24.84
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B07 2 Praha - Podvinný mlýn 13.41
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B04 5 Praha - Podvinný mlýn 2:49.52
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B07 2 Praha - Podvinný mlýn 09.05
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FB 4 Praha - Podvinný mlýn 4.17
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) dálka/Žkm Praha - Pekařka 3.93
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) 150 m/Žkm/B01 2 Praha - Pekařka 22.48
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm 6 Praha - Eden 4.10
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) výška/Žkm 9= Praha - Radotín 1.14
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B01 5 Praha - Radotín 09.00
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/F 10 Praha - Podvinný mlýn 4.21
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B04 1 Praha - Podvinný mlýn 22.11
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) kriket/Žkm 7 Praha - Děkanka 27.27
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) 800 m/Žkm/B01 9 Praha - Děkanka 3:05.84
24.05.2018 10. veřejné závody PAS žactva (ŠSK Újezd nad Lesy) dálka/Žkm/F Újezd nad Lesy 4.09
24.05.2018 10. veřejné závody PAS žactva (ŠSK Újezd nad Lesy) 800 m/Žkm/B01 5 Újezd nad Lesy 2:56.85
24.05.2018 10. veřejné závody PAS žactva (ŠSK Újezd nad Lesy) 150 m/Žkm/B04 1 Újezd nad Lesy 21.97
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina B (VSK FTVS Praha) 60 m př./Žkm/B03 3 Praha - Vokovice 13.71
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina B (VSK FTVS Praha) dálka/Žkm 4 Praha - Vokovice 4.10
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B06 2 Praha - Eden 22.45
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B07 8 Praha - Eden 09.05
02.05.2018 Veřejné závody žactva + vložený závod Dorostu, Juniorstva a Dospělých v chůzi na 3km (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) dálka/Žkm/F Praha-Vinohrady 4.16
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 10 Praha - Jeseniova 07.05
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B06 4 Praha - Jeseniova 13.79
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 4= Český Brod 08.8
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm 6 Český Brod 4.22
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žkm 6 Český Brod 1.25
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B3 4 Praha-Strahov 09.02
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žkm 11 Praha-Strahov 3.97
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žkm 8 Praha-Strahov 1.25
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B3 4 Praha-Stromovka 08.99
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žkm 11 Praha-Stromovka 3.87
17.02.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žkm 3= Český Brod 13.21
17.02.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm Český Brod 09.32
17.02.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm Český Brod 3.86
17.02.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žkm 4 Český Brod 1.15
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 7 Praha-Stromovka 08.99
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žkm 12 Český Brod 13.8
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 3= Český Brod 08.7
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm 4= Český Brod 4.04
13.01.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žkm 7= Český Brod 1.18
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B18 2 Praha - Stromovka 08.97
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B15 3 Praha - Stromovka 22.35