Karta atleta

Export do excelu
  • Dvořáková Nela
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Daniel Musil
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.5 Praha - Jeseniova 11.10.2018
60 m 10.91 h Praha - Stromovka 15.02.2017
150 m 24.5 Praha - Jeseniova 22.10.2019
600 m 2:12.60 Praha - Jeseniova 18.05.2017
800 m 3:05.2 Praha - Jeseniova 22.10.2019
60 m překážek 13.1 Praha - Jeseniova 11.10.2018
60 m překážek 13.62 h Praha-Stromovka 31.01.2018
100 m překážek 19.8 Praha - Jeseniova 22.10.2019
pohár rozhlasu 0258 Praha - Jeseniova 16.05.2019
pětiboj 1148 Praha - Jeseniova 11.10.2018
sedmiboj 2068 Praha - Jeseniova 22.10.2019
hod diskem 0,75kg 17.22 Praha - Stromovka 19.06.2019
hod oštěpem 400g 20.21 Praha - Jeseniova 03.09.2018
hod oštěpem 500g 19.04 Praha - Juliska 21.05.2019
hod kriketovým míčkem 31.96 Praha - Jeseniova 16.05.2019
vrh koulí 2kg 07.70 Praha - Jeseniova 03.09.2018
vrh koulí 2kg 06.44 h Praha-Stromovka 21.02.2018
vrh koulí 3kg 06.82 Praha - Jeseniova 22.10.2019
vrh koulí 3kg 06.61 h Praha-Stromovka 07.12.2019
skok daleký 3.67 Praha - Jeseniova 22.10.2019
skok daleký 3.79 h Praha - Stromovka 15.01.2020
skok vysoký 1.20 Praha - Jeseniova 22.10.2019
Přespolní běh 0:05:02 Vítkov -Jeseniova 04.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 06.57 h Praha - Strahov 13.02.2020
skok daleký 3.79 h Praha - Stromovka 15.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) pětiboj/Žkm 13 Praha - Jeseniova 1148
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/F 7 Praha - Jeseniova 3:08.6
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) kriket/Žkm Praha - Jeseniova 31.27
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) dálka/Žkm 16 Praha - Jeseniova 3.46
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B04 2 Praha - Jeseniova 13.1
11.10.2018 Víceboj sportovních tříd (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B04 3 Praha - Jeseniova 10.5
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) kriket/Žkm/F 11 Rudná 30.07
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) 60 m př./Žkm/B04 1 Rudná 13.37
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm 17 Praha - Eden 06.51
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 9 Praha - Eden 31.75
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) oštěp 400g/Žkm/F 4 Praha - Jeseniova 20.21
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 6 Praha - Jeseniova 07.70
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) dálka/Žkm Praha - Jeseniova 0.00
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B04 3 Praha - Jeseniova 13.36
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B03 4 Praha - Jeseniova 3:11.07
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) kriket/Žkm 10 Praha - Jeseniova 31.11
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žkm 30 Vítkov -Jeseniova 0:05:02
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm 20 Praha-Stromovka 06.44
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B1 8 Praha-Stromovka 13.62
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm 50 Praha-Stromovka 06.19