Karta atleta

Export do excelu
  • Kučerová Eliška
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér Lucie Markusková
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.70 Opava 10.10.2018
150 m 22.53 h Praha - Stromovka 22.1.2017
200 m 27.71 Písek 25.5.2019
300 m 44.40 Karlovy Vary 25.4.2018
400 m 63.50 h Praha - Strahov 20.1.2019
500 m 1:19.66 Cheb 28.4.2018
600 m 1:40.21 Cheb 4.9.2018
600 m 1:56.89 h Praha-Strahov 27.2.2016
800 m 2:16.51 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
800 m 2:23.28 h Ostrava 3.3.2018
1000 m 3:04.89 Karlovy Vary 1.5.2018
1500 m 4:49.23 Praha - Eden 28.8.2018
1500 m 4:53.21 h Ostrava 2.3.2019
3000 m 11:36.49 Karlovy Vary 8.5.2019
60 m překážek 11.34 Ostrov 5.9.2018
60 m překážek 10.41 h Praha-Strahov 27.2.2016
pětiboj 2142 Mariánské Lázně 14.5.2018
čtyřboj 2113 Opava 10.10.2018
hod kriketovým míčkem 25.02 Mariánské Lázně 10.5.2017
vrh koulí 3kg 06.13 Opava 10.10.2018
skok daleký 3.92 Mariánské Lázně 14.5.2018
skok vysoký 1.26 Opava 10.10.2018
Přespolní běh 0:02:06 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.71 Písek 25.5.2019
400 m 63.50 h Praha - Strahov 20.1.2019
500 m 1:23.06 Ostrov 7.5.2019
800 m 2:16.51 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
800 m 2:24.69 h Praha - Stromovka 26.1.2019
1000 m 3:13.14 Karlovy Vary 1.5.2019
1500 m 4:59.80 Rumburk 22.6.2019
1500 m 4:53.21 h Ostrava 2.3.2019
3000 m 11:36.49 Karlovy Vary 8.5.2019
Přespolní běh 11:32 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Žkm/B1 1 Praha - Strahov 2:23.29
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) čtyřboj/Žky 8 Opava 2113
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) výška/Žky 33 Opava 1.26
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 60 m/Žky/B02 7 Opava 08.70
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) 800 m/Žky/B01 1 Opava 2:20.35
10.10.2018 Republikové finále atletického čtyřboje (Sokol Opava) koule 3kg/Žky 33 Opava 06.13
22.09.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/Žky Jablonec nad Nisou 4:54.89
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B01 1 Plzeň 2:25.44
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žkm/B02 4 Plzeň 11.37
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (SK Jeseniova) 1500 m/Žky/F Praha - Eden 4:54.51
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Dky/F Praha - Přátelství DNS
05.09.2018 2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS (TJ MDDM Ostrov) 60 m př./Žkm/B01 4 Ostrov 11.34
05.09.2018 2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS (TJ MDDM Ostrov) 600 m/Žkm Ostrov 1:45.00
04.09.2018 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 600 m/Ž/F 6 Cheb 1:40.21
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dky MS Praha - Eden 4:49.23
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/F MS Kladno 2:19.74
14.06.2018 OMD - 1. kolo staršího a 2. kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary) 300 m/Žkm/B01 1 Karlovy Vary 44.55
14.06.2018 OMD - 1. kolo staršího a 2. kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary) 800 m/Žkm/B01 1 Karlovy Vary 2:24.95
14.06.2018 OMD - 1. kolo staršího a 2. kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary) 60 m př./Žkm/B02 2 Karlovy Vary 11.57
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 800 m/Ž/F MS Praha - Eden 2:17.29
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 1500 m/Žkm/F Stříbro 5:05.27
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 1500 m/Ž/F MS Nýřany 4:58.79
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) pětiboj/Žkm Mariánské Lázně 2142
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) 60 m/Žkm/B01 3 Mariánské Lázně 09.17
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) 60 m př./Žkm/B09 2 Mariánské Lázně 11.53
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) dálka/Žkm 13 Mariánské Lázně 3.92
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) kriket/Žkm 26 Mariánské Lázně 24.65
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) 800 m/Žkm Mariánské Lázně 2:29.22
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 800 m/Žkm/F Chodov 2:23.85
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 300 m/Žkm/B01 4 Chodov 45.84
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Ž/B05 2 Karlovy Vary 28.56
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 1000 m/Ž/F Karlovy Vary 3:04.89
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 500 m/Ž/B01 1 Cheb 1:19.66
25.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 300 m/Žkm Karlovy Vary 44.40
25.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 600 m/Ž Karlovy Vary 1:42.76
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žkm Dolní Dobrouč 07:28
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/R1 2 Ostrava 2:23.28
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/F 5 Ostrava 2:25.16
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žky/B02 MS Praha - Stromovka 2:29.34