Karta atleta

Export do excelu
  • Šenkeříková Simona
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.25 Frýdek-Místek 1.5.2019
600 m 2:00.65 Kopřivnice 23.5.2018
800 m 2:39.82 Opava 16.5.2019
1500 m 5:35.18 Hranice 18.5.2019
60 m překážek 12.8 Kopřivnice 23.8.2018
1500 m překážek 6:07.36 Ostrava - Vítkovice 7.5.2019
pohár rozhlasu 0499 Kopřivnice 23.5.2018
pětiboj 1411 Kopřivnice 23.8.2018
hod kriketovým míčkem 33.62 Frýdek-Místek 6.9.2018
vrh koulí 2kg 06.26 Kopřivnice 23.8.2018
skok daleký 3.56 Frýdek-Místek 1.5.2019
Přespolní běh 12:50 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.25 Frýdek-Místek 1.5.2019
800 m 2:39.82 Opava 16.5.2019
1500 m 5:35.18 Hranice 18.5.2019
1500 m překážek 6:07.36 Ostrava - Vítkovice 7.5.2019
skok daleký 3.56 Frýdek-Místek 1.5.2019
Přespolní běh 12:50 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.10.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) pětiboj/Žkm Kopřivnice DNS
25.10.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žkm/B01 3 Kopřivnice 09.7
25.10.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) koule 2kg/Žkm 10 Kopřivnice 05.08
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B09 3 Šumperk 09.46
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žkm/F 4 Šumperk 5:38.62
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 1500 m/Žkm/F 6 Blansko 5:37.91
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žkm/R10 3 Blansko 09.68
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 20 Frýdek-Místek 33.62
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žkm Frýdek-Místek 5:36.93
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) 60 m/Žkm Kopřivnice 10.0
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) dálka/Žkm 4 Kopřivnice 3.50
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) koule 2kg/Žkm 9 Kopřivnice 06.26
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) 60 m př./Žkm 4 Kopřivnice 12.8
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) kriket/Žkm Kopřivnice 29.10
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) 800 m/Žkm Kopřivnice 2:49.8
23.08.2018 Kontrolní oddílové závody (Atletický klub Emila Zátopka K) pětiboj/Žkm Kopřivnice 1411
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm/F 7 Frýdek-Místek 2:44.52
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 13 Frýdek-Místek 32.39
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Žkm/F 5 Třinec 5:37.45
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F 17 Třinec 31.73
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B08 6 Třinec 10.06
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 600 m/Žkm 6 Kopřivnice 2:00.65
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) kriket/Žkm 13 Kopřivnice 32.53
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) poharR/Žkm 18 Kopřivnice 0499
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B03 6 Frýdek-Místek 10.41
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm 7 Frýdek-Místek 2:53.25
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žkm 24 Frýdek-Místek 27.41
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žkm 35 Frýdek-Místek 2.96