Karta atleta

Export do excelu
  • Kubešová Pavlína
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér Lukáš Sokol
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.24 Domažlice 16.5.2018
60 m 08.30 h Praha - Stromovka 24.2.2018
100 m 13.46 Nýřany 22.6.2019
150 m 20.39 Stříbro 1.6.2019
150 m 20.74 h Praha - Stromovka 10.1.2018
300 m 47.69 h Praha-Stromovka 31.1.2018
800 m 3:06.98 Plzeň - Petřín 18.5.2018
60 m překážek 10.90 Plzeň - Petřín 18.5.2018
pohár rozhlasu 1832 Přeštice 14.5.2019
pětiboj 2271 Plzeň - Petřín 18.5.2018
hod kriketovým míčkem 35.28 Plzeň - Petřín 18.5.2018
vrh koulí 2kg 08.41 Domažlice 6.9.2017
skok daleký 5.12 Plzeň 7.5.2019
skok daleký 4.64 h Praha - Stromovka 24.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.42 Domažlice 12.6.2019
60 m 08.82 h Praha - Stromovka 9.1.2019
100 m 13.46 Nýřany 22.6.2019
150 m 20.39 Stříbro 1.6.2019
150 m 21.62 h Praha - Stromovka 9.1.2019
pohár rozhlasu 1832 Přeštice 14.5.2019
skok daleký 5.12 Plzeň 7.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žkm Stříbro 4.93
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/R1 1 Stříbro 08.29
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/F Stříbro 08.26
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 60 m/Žky/R04 MS Písek 08.64
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 150 m/Žky/B04 MS Písek 20.68
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) dálka/Žkm Plzeň - Skvrňany 4.86
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) poharR/Žkm 4 Plzeň - Skvrňany 1248
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 60 m/Žkm/B03 1 Plzeň - Skvrňany 08.41
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) pětiboj/Žkm 4 Plzeň - Petřín 2271
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) 60 m/Žkm/B01 2 Plzeň - Petřín 08.47
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) kriket/Žkm 7 Plzeň - Petřín 35.28
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) dálka/Žkm Plzeň - Petřín 4.42
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) 800 m/Žkm/B02 5 Plzeň - Petřín 3:06.98
18.05.2018 Oddílové závody Sokol - Petřín (TJ Sokol Plzeň Petřín) 60 m př./Žkm/B05 1 Plzeň - Petřín 10.90
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) dálka/Žky/F Domažlice 4.60
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 150 m/Žky/B02 1 Domažlice 20.59
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 60 m/Žky/R04 1 Domažlice 08.24
16.05.2018 1. kolo Oblastního mistrovství družstev st.žáků a žákyň (AC Domažlice) 60 m/Žky/FA 4 Domažlice 08.30
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m/Žkm/F Chodov 08.31
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m/Žkm/R01 1 Chodov 08.22
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m př./Žkm/B01 2 Chodov 10.35
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň dálka/Žkm/F Praha - Stromovka 4.64
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R01 1 Praha - Stromovka 08.37
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/F Praha - Stromovka 08.30
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B02 1 Praha - Stromovka 21.44
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B3 1 Praha-Stromovka 08.31
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B6 4 Praha-Stromovka 47.69
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žky/B2 2 Praha - Strahov 21.09
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/R2 2 Praha - Strahov 08.37
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 6 Praha - Stromovka 08.49
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B2 2 Praha - Stromovka 20.74