Karta atleta

Export do excelu
  • Nováková Klára
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér Veronika Purmanová/Tomáš Purman
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.35 Praha - Děkanka 13.6.2019
60 m 08.54 h Nehvizdy 10.3.2019
150 m 20.74 Praha - Děkanka 13.6.2019
150 m 20.60 h Praha - Strahov 17.2.2019
300 m 46.21 Praha - Kotlářka 28.5.2019
300 m 47.51 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 1:55.44 Praha - FZŠ Chodovická 25.4.2019
60 m překážek 13.25 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
pohár rozhlasu 1265 Praha - FZŠ Chodovická 25.4.2019
vrh koulí 2kg 08.09 Praha - Juliska 31.5.2018
skok daleký 4.32 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
skok daleký 4.05 h Nehvizdy 20.1.2019
skok vysoký 1.24 Praha - Jeseniova 18.5.2017
skok vysoký 1.25 h Nehvizdy 20.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.35 Praha - Děkanka 13.6.2019
60 m 08.54 h Nehvizdy 10.3.2019
150 m 20.74 Praha - Děkanka 13.6.2019
150 m 20.60 h Praha - Strahov 17.2.2019
300 m 46.21 Praha - Kotlářka 28.5.2019
600 m 1:55.44 Praha - FZŠ Chodovická 25.4.2019
pohár rozhlasu 1265 Praha - FZŠ Chodovická 25.4.2019
skok daleký 4.05 h Nehvizdy 20.1.2019
skok vysoký 1.25 h Nehvizdy 20.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B01 5 Praha - Eden 21.39
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B01 6= Praha - Eden 08.86
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/B01 3 Praha - Děkanka 21.51
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B01 2 Praha - Děkanka 08.77
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B01 6 Praha - Podvinný mlýn 21.85
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/FC Praha - Podvinný mlýn 08.63
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R02 5 Praha - Podvinný mlýn 08.97
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) 150 m/Žkm/B02 1 Praha - Juliska 20.38
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) koule 2kg/Žkm 5 Praha - Juliska 08.09
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žkm/B01 2 Praha - Juliska 08.62
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) výška/Žkm 18 Praha - Juliska 1.10
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B2 1 Praha-Stromovka 20.70
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B2 3 Praha-Stromovka 08.66
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B20 2 Praha-Stromovka 20.79
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B3 5 Praha-Stromovka 47.51
24.01.2018 Oddílové závody A. C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/F 6 Nehvizdy 3.96
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/FB Nehvizdy 08.93
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R1 2 Nehvizdy 09.29
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B28 1 Praha - Stromovka 20.82
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R3 Nehvizdy DNS