Karta atleta

Export do excelu
  • Demeke Zuzana
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.27 Praha - Děkanka 21.05.2019
60 m 09.44 h Nehvizdy 27.01.2019
150 m 23.49 Praha - Děkanka 31.05.2018
300 m 49.19 Praha - Děkanka 21.05.2019
600 m 2:04.20 Praha - Jeseniova 18.05.2017
800 m 2:44.22 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
1500 m 5:45.79 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m překážek 12.58 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek 12.03 h Nehvizdy 27.01.2019
pětiboj 1483 Praha - Radotín 20.05.2018
hod kriketovým míčkem 23.00 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
vrh koulí 2kg 04.84 Praha - Děkanka 31.05.2018
skok daleký 3.06 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok daleký 4.12 h Nehvizdy 27.01.2019
Přespolní běh 4:37.7 Praha - Vítkov 29.03.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.27 Praha - Děkanka 21.05.2019
60 m 09.44 h Nehvizdy 27.01.2019
300 m 49.19 Praha - Děkanka 21.05.2019
800 m 2:47.08 Praha - Juliska 28.05.2019
60 m překážek 12.03 h Nehvizdy 27.01.2019
skok daleký 4.12 h Nehvizdy 27.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žkm/F 5 Ostrava - Vítkovice 5:45.79
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 53 Praha - Podvinný mlýn 1345
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FB 16 Praha - Podvinný mlýn 23.00
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B05 3 Praha - Podvinný mlýn 12.58
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B05 4 Praha - Podvinný mlýn 09.46
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B03 1 Praha - Podvinný mlýn 3:05.68
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FB 19 Praha - Podvinný mlýn 3.06
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) 800 m/Žkm/B01 6 Rudná 2:54.40
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) 60 m/Žkm/B03 4 Rudná 09.46
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) výška/Žkm Praha - Radotín NM
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B01 6 Praha - Radotín 09.77
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B02 4 Praha - Podvinný mlýn 2:44.22
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/B02 4 Praha - Děkanka 23.49
31.05.2018 3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B (Spartak Praha 4) koule 2kg/Žkm 25 Praha - Děkanka 04.84
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) pětiboj/Žkm 9 Praha - Radotín 1483
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) 800 m/Žkm/B01 1 Praha - Radotín 2:45.44
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) kriket/Žkm 24 Praha - Radotín 16.79
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) dálka/Žkm 22 Praha - Radotín 3.08
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) 60 m př./Žkm/B05 1 Praha - Radotín 12.76
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B05 1 Praha - Radotín 09.34
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina B (VSK FTVS Praha) kriket/Žkm 28 Praha - Vokovice 16.53
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina B (VSK FTVS Praha) 800 m/Žkm 5 Praha - Vokovice 2:49.82