Karta atleta

Export do excelu
  • Sobotková Kateřina
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér Jiří Švec
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.15 Třebíč 06.06.2019
60 m 08.39 Jihlava 10.10.2019
100 m 13.59 Třebíč 06.06.2019
150 m 20.62 Pacov 10.06.2018
150 m 21.59 h Praha - Stromovka 17.02.2019
200 m 27.78 Vyškov 18.05.2019
300 m 45.14 Třebíč 26.05.2019
500 m 1:39.2 Jihlava 16.05.2019
800 m 2:53.62 Třebíč 05.05.2018
60 m překážek 10.11 Jihlava 10.10.2019
60 m překážek 10.22 h Praha - Strahov 09.12.2018
100 m překážek 16.25 Pardubice 14.09.2019
200 m překážek 33.15 Jihlava 04.05.2019
pětiboj 2350 Třebíč 28.09.2018
sedmiboj 2507 Třebíč 11.05.2019
čtyřboj 1460 Třebíč 24.06.2018
hod oštěpem 400g 12.42 Pacov 10.06.2018
hod oštěpem 500g 21.30 Třebíč 11.05.2019
hod kriketovým míčkem 42.65 Třebíč 28.09.2018
hod plným míčem 2kg 07.60 Jihlava 16.05.2019
vrh koulí 2kg 07.31 Pacov 10.06.2018
vrh koulí 3kg 06.29 Třebíč 11.05.2019
skok daleký 4.26 Třebíč 11.05.2019
skok vysoký 1.23 Třebíč 11.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.15 Třebíč 06.06.2019
60 m 08.39 Jihlava 10.10.2019
100 m 13.59 Třebíč 06.06.2019
150 m 20.73 Třebíč 11.05.2019
150 m 21.59 h Praha - Stromovka 17.02.2019
200 m 27.78 Vyškov 18.05.2019
300 m 45.14 Třebíč 26.05.2019
500 m 1:39.2 Jihlava 16.05.2019
800 m 2:59.71 Třebíč 11.05.2019
60 m překážek 10.11 Jihlava 10.10.2019
60 m překážek 10.45 h Praha - Stromovka 17.02.2019
100 m překážek 16.25 Pardubice 14.09.2019
200 m překážek 33.15 Jihlava 04.05.2019
pětiboj 2290 Jihlava 10.10.2019
sedmiboj 2507 Třebíč 11.05.2019
hod oštěpem 500g 21.30 Třebíč 11.05.2019
hod kriketovým míčkem 40.79 Jihlava 10.10.2019
hod plným míčem 2kg 07.60 Jihlava 16.05.2019
vrh koulí 3kg 06.29 Třebíč 11.05.2019
skok daleký 4.26 Třebíč 11.05.2019
skok vysoký 1.23 Třebíč 11.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žkm/B2 3 Praha - Strahov 21.70
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žkm/B1 4 Praha - Strahov 10.22
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm Třebíč 2350
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B01 2 Třebíč 08.87
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/FA 5 Třebíč 4.09
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žkm/FA 4 Třebíč 42.65
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žkm/B01 2 Třebíč 10.15
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B01 6 Třebíč 3:01.79
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žkm 15 Humpolec 1261
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) koule 2kg/Žkm/FA 17 Humpolec 06.25
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) oštěp 400g/Žkm/FA 27 Humpolec 08.51
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) výška/Žkm/FA 15= Humpolec 1.16
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žkm/B01 1 Humpolec 21.41
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m/Žky/B01 3 Pacov 47.53
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B03 3 Pacov 08.78
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Žky/B01 6 Pacov 18.83
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žkm/B01 2 Třebíč 10.60
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žkm/F 5 Třebíč 36.36
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 150 m/Žkm/B01 2 Třebíč 21.43
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) čtyřboj/Žkm 11 Třebíč 1460
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B01 6 Třebíč 09.26
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/FA 31 Třebíč 3.23
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žkm/FA 5 Třebíč 33.61
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žkm/B01 4 Třebíč 11.02
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žkm/B01 2 Pacov 20.62
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 2kg/Žkm/FA 8 Pacov 07.31
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 400g/Žkm/FA 10 Pacov 12.42
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Žkm/F 35= Pacov 1.16
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m př./Žky/B02 Pacov DNS
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B03 3 Pacov 08.87
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žky/B03 1 Pacov 21.47
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žky/F Pacov NM
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) pětiboj/Žkm 4 Jihlava 2009
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m př./Žkm Jihlava 11.39
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) dálka/Žkm/FB Jihlava 4.25
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žkm/B05 1 Jihlava 09.05
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 800 m/Žkm/B01 8 Jihlava 3:01.04
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) kriket/Žkm/FB 5 Jihlava 31.99
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B02 5 Třebíč 08.82
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky/F 17 Třebíč 4.15
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žky/B04 1 Třebíč 46.59
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 6 Třebíč 2019
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B01 4 Třebíč 08.89
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B01 5 Třebíč 2:53.62
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žkm/F 13 Třebíč 28.35
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/F 5 Třebíč 3.89
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žkm/B03 1 Třebíč 11.24
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žky/F 9 Jihlava 2:58.94
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žky/B02 1 Jihlava 08.97
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žky/B08 2 Jihlava 22.34