Karta atleta

Export do excelu
  • Krimláková Leontýna
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér Vít Molva
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.94 Praha - Kotlářka 28.05.2019
60 m 09.09 h Nehvizdy 06.01.2019
150 m 22.09 Praha - Eden 05.10.2019
150 m 22.28 h Praha - Stromovka 09.01.2019
300 m 49.88 Praha - Kotlářka 28.05.2019
300 m 49.44 h Praha - Stromovka 16.01.2019
600 m 2:19.97 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
800 m 3:18.29 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
60 m překážek 11.81 Praha - Juliska 15.05.2018
60 m překážek 13.17 h Nehvizdy 21.01.2018
pohár rozhlasu 0722 Praha- Stromovka 25.04.2018
pětiboj 1330 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
hod kriketovým míčkem 33.34 Praha- Stromovka 25.04.2018
vrh koulí 2kg 07.67 Praha - Juliska 31.05.2018
skok daleký 3.77 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok daleký 4.16 h Nehvizdy 20.01.2019
skok vysoký 1.25 h Nehvizdy 20.01.2019
Přespolní běh 5:44.0 Praha - Vítkov 29.03.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.94 Praha - Kotlářka 28.05.2019
60 m 09.09 h Nehvizdy 06.01.2019
150 m 22.09 Praha - Eden 05.10.2019
150 m 22.28 h Praha - Stromovka 09.01.2019
300 m 49.88 Praha - Kotlářka 28.05.2019
300 m 49.44 h Praha - Stromovka 16.01.2019
pohár rozhlasu 0548 Praha- Stromovka 24.04.2019
skok daleký 3.71 Praha - Mazurská 09.09.2019
skok daleký 4.16 h Nehvizdy 20.01.2019
skok vysoký 1.25 h Nehvizdy 20.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 55 Praha - Podvinný mlýn 1330
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FC 14 Praha - Podvinný mlýn 26.33
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B10 6 Praha - Podvinný mlýn 13.66
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B05 7 Praha - Podvinný mlýn 3:18.29
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FC 7 Praha - Podvinný mlýn 3.77
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B10 3 Praha - Podvinný mlýn 09.33
16.09.2018 Uzavřené oddílové závody (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B02 5 Praha - Podvinný mlýn 23.41
16.09.2018 Uzavřené oddílové závody (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B02 5 Praha - Podvinný mlýn 09.85
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B02 4 Praha - Jeseniova 23.45
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina D (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B02 5 Praha - Jeseniova 13.74
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B02 7 Praha - Eden 3:21.80
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 4 Praha - Eden 33.31
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) 150 m/Žkm/B02 4 Praha - Juliska 22.58
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) koule 2kg/Žkm 8 Praha - Juliska 07.67
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m př./Žkm/B02 2 Praha - Juliska 11.81
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) dálka/Žkm 12 Praha - Juliska 3.63
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B1 2 Praha - Podvinný mlýn 09.74
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B1 2 Praha - Podvinný mlýn 13.11
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm 21 Praha - Podvinný mlýn 3:20.87
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm 19 Praha - Podvinný mlýn 3.33
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm 10 Praha - Podvinný mlýn 30.52
08.05.2018 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 13 Praha - Podvinný mlýn 1237
25.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Pačesová Eva, eva.paces@centru) 60 m/Žkm/B2 2 Praha- Stromovka 09.49
25.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Pačesová Eva, eva.paces@centru) kriket/Žkm 7 Praha- Stromovka 33.34
25.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Pačesová Eva, eva.paces@centru) poharR/Žkm 6 Praha- Stromovka 0722
27.03.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) Přespolní běh/Žkm 51 Praha-Džbán 7:29
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B4 5 Praha-Strahov 09.37
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žkm/B5 2 Praha-Stromovka 50.39
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B19 3 Praha-Stromovka 51.78
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/FB Nehvizdy 09.25
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R2 2 Nehvizdy 09.31
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/R7 1 Nehvizdy 13.17
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R3 2 Nehvizdy 09.46
07.01.2018 Oddílové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/R3 1 Nehvizdy 13.39