Karta atleta

Export do excelu
  • Kraisová Anežka
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Orel Vyškov
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.6 Vyškov 8.5.2018
60 m 09.97 h Olomouc 25.1.2019
150 m 25.63 Břeclav 4.5.2019
300 m 60.96 Vyškov 25.5.2017
600 m 2:28.65 Brno 5.9.2016
800 m 3:00.18 Blansko 30.9.2018
800 m 3:13.12 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m překážek 12.1 Vyškov 1.5.2019
60 m překážek 11.94 h Ostrava 9.2.2019
100 m překážek 19.31 Vyškov 1.6.2019
200 m překážek 37.27 Vyškov 1.6.2019
vrh koulí 3kg 05.24 h Vyškov 5.3.2019
skok daleký 3.82 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
skok daleký 4.00 h Olomouc 25.1.2019
skok vysoký 1.20 h Vyškov 5.3.2019
chůze dráha 1000m 6:30.77 Brno 17.7.2017
chůze dráha 1000m 6:33.3 h Brno-Nový Lískovec 5.1.2018
chůze dráha 2000 m 14:14.8 Vyškov 2.9.2018
chůze dráha 3000 m 21:49.47 Praha - Stromovka 21.10.2017
3 km chůze 20:06 Olomouc 30.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.9 Vyškov 1.5.2019
60 m 09.97 h Olomouc 25.1.2019
150 m 25.63 Břeclav 4.5.2019
800 m 3:05.43 Břeclav 4.5.2019
60 m překážek 12.1 Vyškov 1.5.2019
60 m překážek 11.94 h Ostrava 9.2.2019
100 m překážek 19.31 Vyškov 1.6.2019
200 m překážek 37.27 Vyškov 1.6.2019
vrh koulí 3kg 05.24 h Vyškov 5.3.2019
skok daleký 3.87 Vyškov 1.5.2019
skok daleký 4.00 h Olomouc 25.1.2019
skok vysoký 1.20 h Vyškov 5.3.2019
chůze dráha 3000 m 24:48.0 Vyškov 8.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R06 5 Ostrava - Vítkovice 12.48
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B02 15 Ostrava - Vítkovice 3:13.12
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 15 Ostrava - Vítkovice 3.68
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m př./Žkm/B09 4 Blansko 13.20
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 800 m/Žkm/B03 6 Blansko 3:00.18
02.09.2018 Chůze ve Vyškově (Orel Vyškov - atletika) chůze 2000m/Žkm/F 4 Vyškov 14:14.8
26.08.2018 Okolo Máchova jezírka (TJ Spartak Třebíč, spolek) 3km chůze/Žky 6 Třebíč 22:37
11.07.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) chůze 1000m/Žky/F 6 Břeclav 6:39.74
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m př./Žky/B05 6 Brno-Pod Palackého vrchem 40.27
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m př./Žky/R04 7 Brno-Pod Palackého vrchem 21.13
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žky/F 42 Brno-Pod Palackého vrchem 3.82
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m př./Žkm/B03 2 Břeclav 13.53
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žky/B05 3 Břeclav 21.88
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m př./Žky/B03 7 Vyškov 21.23
12.05.2018 KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m př./Žky/B02 6 Vyškov 40.09
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) 60 m/Žkm 8= Vyškov 09.6
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) dálka/Žkm/F 4 Vyškov 3.73
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) 60 m př./Žkm 7 Vyškov 13.2
01.05.2018 Rozchodíme Vyškov (Orel Vyškov) chůze 2000m/Žkm/F 4 Vyškov 14:31.7
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) chůze 1000m/Žkm/F 11 Brno 7:47.44
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m př./Žkm/B02 Brno DNS
30.03.2018 52. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi (MMaS, chůze do extraligy, I. a II. ligy) (Atletický klub Olomouc z.s.) 3km chůze/Ž 14 Olomouc 20:06
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 60 m př./Žkm/R6 5 Ostrava - Vítkovice 13.81
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) dálka/Žkm/F2 16 Ostrava - Vítkovice 3.38
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R4 5 Ostrava - Vítkovice 13.19
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R4 4 Ostrava 13.56
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm/F2 13 Ostrava 3.49
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) chůze 1000m/Ž/F Olomouc 6:35.04
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) chůze 1000m/Žkm Brno-Nový Lískovec 6:33.3