Karta atleta

Export do excelu
  • Hana Hušková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Neratovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 12.12.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.06 h Jablonec nad Nisou 12.03.2016
50 m 08.07 Praha-Radotín 01.10.2016
60 m 08.66 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m 08.63 Kutná Hora 16.09.2018
150 m 22.14 h Praha - Strahov 11.02.2018
150 m 21.29 Vlašim 10.06.2018
300 m 49.45 Kladno 04.09.2018
300 m 47.37 h Praha - Strahov 08.12.2018
800 m 3:10.38 Neratovice 14.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 14.23 Kolín 30.04.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 13.58 h Nymburk 05.03.2017
skok daleký 3.81 Stará Boleslav 16.04.2017
skok daleký 4.44 h Český Brod 10.03.2018
vrh koulí 2kg 08.39 Kladno 02.06.2017
hod kriketovým míčkem 28.94 Neratovice 14.05.2017
hod plným míčem 1kg 05.90 h Jablonec nad Nisou 12.03.2016
pětiboj 1084 Kolín 30.04.2016
čtyřboj 2066 h Jablonec nad Nisou 12.03.2016
trojboj 0848 Praha-Radotín 01.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.66 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m 08.63 Kutná Hora 16.09.2018
150 m 22.14 h Praha - Strahov 11.02.2018
150 m 21.29 Vlašim 10.06.2018
300 m 49.45 Kladno 04.09.2018
300 m 47.37 h Praha - Strahov 08.12.2018
skok daleký 4.44 h Český Brod 10.03.2018
vrh koulí 2kg 08.22 Kladno 01.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Jky/B06 1 Praha - Strahov 47.37
08.12.2018 Středočeský pohár smíšených družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Jky/R04 5 Praha - Strahov 08.77
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m/Žkm/R06 2 Kutná Hora 08.86
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 150 m/Žkm/B01 4 Kutná Hora 21.45
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m/Žkm/FB Kutná Hora 08.63
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B05 2 Kladno 49.45
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R07 3 Kladno 08.87
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/FA 6 Kladno 08.91
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 60 m/Žkm/R04 1 Kladno 08.73
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 150 m/Žkm/B01 4 Kladno 21.02
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 60 m/Žkm/FA Kladno 08.57
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žkm/B04 1 Vlašim 21.29
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R02 3 Vlašim 08.74
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/FA 4 Kladno 08.76
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R04 1 Kladno 08.88
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 2kg/Žkm 7 Kladno 08.22
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žkm/B05 1 Beroun 21.63
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/FA 5 Beroun 08.67
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R05 1 Beroun 08.67
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 4= Český Brod 08.8
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm Český Brod 4.44
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B10 1 Praha-Strahov 08.89
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B03 2 Praha - Strahov 22.14
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R04 1 Praha - Strahov 08.84
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/FA Praha - Strahov 08.66