Karta atleta

Export do excelu
  • Vatěrová Eliška
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Tomáš Krupka
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.62 Praha - Děkanka 9.5.2019
60 m 08.88 h Praha-Stromovka 31.1.2018
150 m 21.99 Praha - Eden 3.5.2019
300 m 47.87 Praha - Děkanka 9.5.2019
300 m 49.95 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 2:03.83 Praha - Jeseniova 18.5.2017
800 m 3:01.92 Praha - Eden 27.4.2018
60 m překážek 12.05 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
pětiboj 1681 Praha - Eden 27.4.2018
hod oštěpem 500g 20.34 Praha - Eden 7.5.2019
hod kriketovým míčkem 32.93 Praha-Jeseniova 21.9.2017
vrh koulí 2kg 07.50 Praha - Pekařka 17.5.2018
skok daleký 3.80 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
skok daleký 3.69 h Praha-Juliska 30.1.2019
skok vysoký 1.24 Praha - Vokovice 30.5.2018
Přespolní běh 4:53.8 Praha - Vítkov 29.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.62 Praha - Děkanka 9.5.2019
150 m 21.99 Praha - Eden 3.5.2019
300 m 47.87 Praha - Děkanka 9.5.2019
hod oštěpem 500g 20.34 Praha - Eden 7.5.2019
skok daleký 3.69 h Praha-Juliska 30.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B03 4 Praha - Eden 22.14
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B02 8 Praha - Eden 09.05
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B01 4 Praha - Eden 22.06
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B01 4 Praha - Eden 09.01
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/FC 5 Praha - Podvinný mlýn 08.93
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žkm/B03 2 Praha - Podvinný mlýn 48.06
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R04 2 Praha - Podvinný mlýn 08.93
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Praha - Vokovice 08.86
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) výška/Žkm 7 Praha - Vokovice 1.24
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 150 m/Žkm/B04 1 Praha - Pekařka 22.14
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) koule 2kg/Žkm 7 Praha - Pekařka 07.50
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B09 1 Praha - Eden 49.21
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B06 4 Praha - Eden 08.89
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 30 Praha - Eden 1681
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B03 4 Praha - Eden 3:01.92
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B05 1 Praha - Eden 08.79
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B05 5 Praha - Eden 12.72
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm 26 Praha - Eden 3.48
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 19 Praha - Eden 29.41
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žkm/B2 3 Praha-Stromovka 50.14
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B2 8 Praha-Stromovka 09.05
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B25 3 Praha-Stromovka 08.88
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B6 6 Praha-Stromovka 49.95