Karta atleta

Export do excelu
  • Alžběta Franklová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Brázdová Tereza
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.64 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
60 m 09.84 h Nehvizdy 05.01.2020
150 m 26.52 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
150 m 24.41 h Praha - Strahov 13.02.2020
300 m 60.01 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 3:06.36 Praha - Kotlářka 28.05.2019
800 m 2:48.76 h Praha - Stromovka 15.01.2020
1500 m 6:24.28 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
1500 m 5:50.77 h Praha - Stromovka 20.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 15.83 h Nehvizdy 21.01.2018
skok daleký 3.78 h Nehvizdy 05.01.2020
vrh koulí 2kg 04.32 Praha - Juliska 31.05.2018
hod kriketovým míčkem 21.85 Praha - Juliska 15.05.2018
chůze dráha 3000 m 18:06.86 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
chůze dráha 3000 m 17:45.7 Turnov 23.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.96 h Nehvizdy 21.01.2018
150 m 26.51 Praha - Juliska 31.05.2018
300 m 60.01 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 3:15.16 Praha - Juliska 15.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 15.83 h Nehvizdy 21.01.2018
vrh koulí 2kg 04.32 Praha - Juliska 31.05.2018
hod kriketovým míčkem 21.85 Praha - Juliska 15.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 Praha - Eden DNS
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm Praha - Eden DNS
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) 150 m/Žkm/B02 5 Praha - Juliska 26.51
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) vrh koulí 2kg/Žkm 23 Praha - Juliska 04.32
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 21 Praha - Juliska 21.85
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 800 m/Žkm/B01 13 Praha - Juliska 3:15.16
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B16 5 Praha-Stromovka 60.01
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R4 3 Nehvizdy 10.96
21.01.2018 Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R1 3 Nehvizdy 15.83