Karta atleta

Export do excelu
  • Divišová Žaneta
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér Vratislav Fišera
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.03 Třebíč 5.6.2018
60 m 09.30 Třebíč 12.5.2018
60 m 09.40 h Praha - Strahov 20.1.2019
100 m 15.42 Třebíč 5.6.2018
150 m 23.51 Pacov 10.6.2018
150 m 24.98 h Praha - Strahov 20.1.2018
800 m 3:08.20 Jihlava 20.5.2018
60 m překážek 12.77 Jihlava 20.5.2018
100 m překážek 21.36 Třebíč 11.5.2019
pohár rozhlasu 1340 Třebíč 14.5.2019
pětiboj 1424 Jihlava 20.5.2018
sedmiboj 1723 Třebíč 11.5.2019
čtyřboj 1111 Třebíč 24.6.2018
hod oštěpem 400g 15.59 Znojmo 14.8.2018
hod oštěpem 500g 18.50 Třebíč 18.8.2019
hod kriketovým míčkem 28.06 Třebíč 28.9.2018
vrh koulí 2kg 07.49 Znojmo 14.8.2018
vrh koulí 3kg 06.38 Třebíč 11.5.2019
skok daleký 4.06 Jihlava 4.5.2019
skok daleký 3.71 h Praha - Strahov 20.1.2019
skok vysoký 1.26 Třebíč 11.5.2019
skok vysoký 1.28 h Okříšky 24.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.13 Třebíč 6.6.2019
60 m 09.51 Pacov 16.6.2019
60 m 09.40 h Praha - Strahov 20.1.2019
100 m 15.70 Třebíč 6.6.2019
150 m 23.82 Třebíč 11.5.2019
100 m překážek 21.36 Třebíč 11.5.2019
pohár rozhlasu 1340 Třebíč 14.5.2019
sedmiboj 1723 Třebíč 11.5.2019
hod oštěpem 500g 18.50 Třebíč 18.8.2019
vrh koulí 3kg 06.38 Třebíč 11.5.2019
skok daleký 4.06 Jihlava 4.5.2019
skok daleký 3.71 h Praha - Strahov 20.1.2019
skok vysoký 1.26 Třebíč 11.5.2019
skok vysoký 1.28 h Okříšky 24.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 48 Třebíč 1086
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B03 7 Třebíč 09.89
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B04 12 Třebíč 3:24.65
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žkm/B04 7 Třebíč 13.48
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/FA 30 Třebíč 3.21
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žkm/FA 23 Třebíč 28.06
22.09.2018 Veřejné závody (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky/F 9 Třebíč 3.23
22.09.2018 Veřejné závody (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 500g/Žky/F 8 Třebíč 15.30
22.09.2018 Veřejné závody (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 400g/Žkm/F Třebíč 15.06
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žkm/B01 6 Třebíč 08.18
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B01 7 Třebíč 09.78
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žkm/B01 4 Třebíč 15.65
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 500g/Žky/F MS Pacov 15.13
07.09.2018 Okříšský rychlík 60 m/Žky/FB Okříšky 09.76
07.09.2018 Okříšský rychlík 60 m/Žky/R03 2 Okříšky 09.56
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/R03 5 Třebíč 09.70
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/F 14 Třebíč 3.57
19.08.2018 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky/F 21 Třebíč 3.05
19.08.2018 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B02 6 Třebíč 09.88
14.08.2018 3. prázdninové úterý (TJ Znojmo) oštěp 400g/Žkm/F Znojmo 15.59
14.08.2018 3. prázdninové úterý (TJ Znojmo) koule 2kg/Žkm/F Znojmo 07.49
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) čtyřboj/Žkm Třebíč 1111
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B03 8 Třebíč 09.66
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žkm/B03 5 Třebíč 12.84
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/FA 14 Třebíč 3.75
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žkm/FA 26 Třebíč 25.01
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žkm/B04 6 Pacov 23.51
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 400g/Žkm/FB 8 Pacov 15.11
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 2kg/Žkm/FB 7 Pacov 06.21
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Žkm/F 17= Pacov 1.24
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žkm/B02 3 Třebíč 08.03
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B02 4 Třebíč 09.65
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žkm/B02 3 Třebíč 15.42
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B05 Pacov DNS
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žky/F Pacov DNS
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vrati) kriket/Žkm/F 18 Třebíč 27.93
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vrati) 60 m/Žkm/B3 3 Třebíč 09.60
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) pětiboj/Žkm 28 Jihlava 1424
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m př./Žkm Jihlava 12.77
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 800 m/Žkm/B03 4 Jihlava 3:08.20
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žkm/B06 5 Jihlava 09.67
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) dálka/Žkm/FA 14= Jihlava 3.71
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) kriket/Žkm/FA 13 Jihlava 26.93
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B04 2 Třebíč 09.30
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky/F 40 Třebíč 3.57
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žky/F 34 Jihlava 3.68
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žky/B05 4 Jihlava 09.62
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žky/B10 3 Jihlava 23.89
24.03.2018 Okříšská laťka výška/Žkm/F 6= Okříšky 1.15
19.02.2018 Malá Okříšská laťka (Atletika Okříšky) výška/Žkm 4 Okříšky 1.21
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žky/B15 4 Praha - Strahov 24.98
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/R13 6 Praha - Strahov 10.42