Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Gruniková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.71 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
60 m 08.44 Uherské Hradiště 18.06.2019
100 m 13.98 Zlín 18.05.2020
150 m 21.23 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
150 m 20.48 Uherské Hradiště 18.06.2019
200 m 29.35 Zlín 18.05.2020
300 m 47.14 Zlín 10.04.2019
600 m 2:05.75 Uherské Hradiště 23.05.2018
800 m 2:51.42 Třinec 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.17 h Olomouc 19.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.00 Třinec 12.05.2018
skok vysoký 1.13 h Zlín 06.12.2017
skok daleký 4.04 Zlín 09.05.2018
hod oštěpem 400g 15.10 Zlín 18.08.2018
pohár rozhlasu 0595 Otrokovice 03.05.2018
hod kriketovým míčkem 29.55 Třinec 12.05.2018
pětiboj 2090 Třinec 12.05.2018
sprintérský trojboj 1849 Uherské Hradiště 28.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.01 h Olomouc 19.01.2018
60 m 08.75 Třinec 12.05.2018
150 m 21.46 Otrokovice 13.09.2018
600 m 2:05.75 Uherské Hradiště 23.05.2018
800 m 2:51.42 Třinec 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.17 h Olomouc 19.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.00 Třinec 12.05.2018
skok daleký 4.04 Zlín 09.05.2018
hod oštěpem 400g 15.10 Zlín 18.08.2018
pohár rozhlasu 0595 Otrokovice 03.05.2018
hod kriketovým míčkem 29.55 Třinec 12.05.2018
pětiboj 2090 Třinec 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B04 3 Šumperk 09.06
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žkm/B03 4 Šumperk 21.83
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 150 m/Žkm/B01 4 Otrokovice 21.46
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B01 5 Otrokovice 08.86
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) hod oštěpem 400g/Žkm MS Zlín 15.10
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 60 m/Žky/B01 6 Zlín 09.01
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) pohár rozhlasu/Žkm Uherské Hradiště 0579
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žkm/B04 3 Uherské Hradiště 08.95
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 600 m/Žkm/B02 6 Uherské Hradiště 2:05.75
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 10 Třinec 2090
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/F 6 Třinec 2:51.42
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 15 Třinec 29.55
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/F 19 Třinec 3.70
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Třinec 11.00
12.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B03 3 Třinec 08.75
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Zlín 11.35
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm/F 10 Zlín 4.04
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B01 4 Zlín 08.92
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) pohár rozhlasu/Žkm Otrokovice 0595
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) 60 m/Žkm/B02 1 Otrokovice 08.89
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/B03 1 Zlín 08.77
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Zlín 11.47
11.04.2018 I. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm/B01 1 Zlín 22.09
11.04.2018 I. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 20 Zlín 19.59
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R13 8 Ostrava 12.43
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B5 Ostrava DNS
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm/F1 Ostrava DNS
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R03 2 Olomouc 12.17
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R04 1 Olomouc 09.03
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FC Olomouc 09.01