Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Vaníčková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 25.11.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.84 Slaný 11.05.2018
600 m 2:02.2 Beroun 10.05.2017
800 m 2:44.93 Kladno 01.06.2018
1000 m 3:32.52 Beroun 18.05.2018
1500 m 5:47.42 Kladno 04.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.50 Kladno 01.06.2018
skok daleký 3.69 Slaný 11.05.2018
vrh koulí 2kg 08.42 Kutná Hora 16.09.2018
pohár rozhlasu 0734 Beroun 10.05.2017
hod kriketovým míčkem 35.61 Beroun 30.09.2017
pětiboj 1633 Slaný 11.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.84 Slaný 11.05.2018
800 m 2:44.93 Kladno 01.06.2018
1000 m 3:32.52 Beroun 18.05.2018
1500 m 5:47.42 Kladno 04.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.50 Kladno 01.06.2018
skok daleký 3.69 Slaný 11.05.2018
vrh koulí 2kg 08.42 Kutná Hora 16.09.2018
hod kriketovým míčkem 34.74 Slaný 11.05.2018
pětiboj 1633 Slaný 11.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) vrh koulí 2kg/Žkm 9 Kutná Hora 08.42
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 1000 m/Žkm/B01 12 Kutná Hora 3:52.87
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žkm 4 Kladno 5:47.42
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 2kg/Žkm 13 Kladno 07.98
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B01 2 Kladno 2:44.93
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 5 Kladno 13.50
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 12 Beroun 32.57
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1000 m/Žkm/B01 3 Beroun 3:32.52
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B 31 Slaný 09.84
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B 7 Slaný 2:49.49
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B 22 Slaný 12.92
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm 10 Slaný 34.74
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 26 Slaný 3.69