Karta atleta

Export do excelu
  • Pavlína Radochlibová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Benešov
  • Trenér: Pěkný Marek
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.59 Kolín 14.06.2019
60 m 09.54 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 25.81 Stará Boleslav 18.05.2018
150 m 25.66 h Praha - Strahov 13.01.2019
800 m 3:26.80 Vlašim 01.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.18 Vlašim 01.09.2018
skok daleký 3.75 Kolín 05.06.2020
hod diskem 0,75kg 19.10 Kolín 05.06.2020
hod kladivem 3kg 16.53 Beroun 12.09.2020
hod kriketovým míčkem 22.82 Vlašim 01.09.2018
pětiboj 0940 Vlašim 01.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.01 Kolín 07.09.2018
150 m 25.81 Stará Boleslav 18.05.2018
800 m 3:26.80 Vlašim 01.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.18 Vlašim 01.09.2018
skok daleký 3.26 Kolín 07.09.2018
hod kriketovým míčkem 22.82 Vlašim 01.09.2018
pětiboj 0940 Vlašim 01.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 35 Kolín 3.26
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R05 2 Kolín 10.01
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) pětiboj/Žkm 15 Vlašim 0940
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/B01 5 Vlašim 10.02
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod kriketovým míčkem/Žkm 13 Vlašim 22.82
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žkm 14 Vlašim 3.32
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 5 Vlašim 14.18
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žkm/B02 6 Vlašim 3:26.80
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žkm Vlašim NM
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R03 4 Vlašim 09.98
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm 29 Stará Boleslav 3.21
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm/B03 5 Stará Boleslav 25.81