Karta atleta

Export do excelu
  • Červinka Oliver
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér Ondřej Svoboda
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.42 Praha - Eden 26.04.2019
60 m 08.87 h Praha - Stromovka 08.01.2020
150 m 22.50 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
150 m 21.33 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 53.29 Praha - Eden 27.06.2018
300 m 48.61 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 3:01.38 Praha - Eden 26.04.2019
60 m překážek 10.84 Praha - Eden 17.09.2019
60 m překážek 10.73 h Praha - Juliska 06.02.2020
pětiboj 1160 Praha - Eden 26.04.2019
hod oštěpem 500g 19.40 Praha - Juliska 05.09.2019
hod kriketovým míčkem 42.31 Praha - Eden 26.04.2019
vrh koulí 3kg 09.67 Praha - Eden 17.09.2019
vrh koulí 3kg 08.77 h Praha - Strahov 27.02.2019
vrh koulí 4kg 08.46 h Praha - Strahov 13.02.2020
skok daleký 4.14 Praha - Vokovice 13.05.2019
skok daleký 3.40 h Praha - Juliska 11.01.2018
skok vysoký 1.24 Rudná 18.09.2018
Přespolní běh 6:59 Praha-Džbán 27.03.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.87 h Praha - Stromovka 08.01.2020
150 m 21.33 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 48.61 h Praha - Stromovka 15.01.2020
60 m překážek 10.73 h Praha - Juliska 06.02.2020
vrh koulí 4kg 08.46 h Praha - Strahov 13.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) koule 3kg/Žcm/F 5 Rudná 08.44
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) výška/Žcm/F 8= Rudná 1.24
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žcm 5 Praha - Eden 08.24
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) výška/Žcm 8= Praha - Eden 1.18
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B03 4 Praha - Eden 09.84
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B04 5 Praha - Eden 53.29
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) výška/Žcm 4 Praha - Eden 1.23
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B01 2 Praha - Eden 09.75
04.06.2018 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/F 8 Praha - Juliska 09.74
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) 150 m/Žcm/B01 5 Praha - Juliska 24.31
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Žcm Praha - Juliska DNS
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B04 6 Praha - Eden 13.13
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 45 Praha - Eden 0723
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B03 12 Praha - Eden 3:24.14
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B08 4 Praha - Eden 09.78
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B08 4 Praha - Eden 12.48
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm 23 Praha - Eden 3.46
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm 16 Praha - Eden 36.79
27.03.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) Přespolní běh/Žcm 41 Praha-Džbán 6:59
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B14 Praha-Stromovka DNS
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žcm/B4 3 Praha - Juliska 13.40
11.01.2018 1. veřejné halové závody na Julisce (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm 43 Praha - Juliska 3.40