Karta atleta

Export do excelu
  • Bok Matěj
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Valašské Meziříčí
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.59 Zlín 15.05.2019
60 m 10.03 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
150 m 22.49 Brno 09.09.2019
150 m 23.51 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
300 m 46.79 Šumperk 06.10.2019
300 m 48.26 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
600 m 1:53.22 Brno 11.09.2017
800 m 2:32.52 Brno 09.09.2019
800 m 2:46.08 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
1000 m 3:31.04 Vyškov 29.09.2019
1500 m 5:26.63 Blansko 30.09.2018
1500 m 5:41.62 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m překážek 11.44 Hranice 22.09.2019
60 m překážek 11.09 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
pětiboj 1046 Otrokovice 25.04.2019
hod kriketovým míčkem 27.37 Otrokovice 25.04.2019
skok daleký 3.56 Otrokovice 25.04.2019
skok daleký 3.29 h Ostrava 21.01.2018
skok vysoký 1.18 Brno 11.09.2017
skok vysoký 1.19 h Ostrava 21.01.2018
Přespolní běh 0:03:09 Holešov 19.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 48.58 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
800 m 2:46.48 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m překážek 11.20 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žcm/F 8 Ostrava - Vítkovice 5:41.62
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R04 7 Ostrava - Vítkovice 12.99
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 300 m/Žcm/B04 2 Blansko 49.56
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 1500 m/Žcm/F 11 Blansko 5:26.63
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 300 m/Žcm/B03 1 Otrokovice 49.83
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m př./Žcm/B02 3 Otrokovice 12.23
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žcm/F 7 Otrokovice 2:49.68
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm/F 26 Zlín 3.48
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B 8 Zlín 2:44.65
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B03 1 Zlín 09.68
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B03 7 Frýdek-Místek 10.38
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Žcm Frýdek-Místek NM
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žcm 9 Frýdek-Místek 2:50.28
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/B04 4 Zlín 10.36
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) dálka/Žcm/F 26 Zlín 3.50
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 800 m/Žcm/F 8 Zlín 2:50.78
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/R5 4 Ostrava - Vítkovice 10.03
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) výška/Žcm/F 10 Ostrava - Vítkovice 1.10
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm/B3 9 Ostrava - Vítkovice 3:02.74
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B2 5 Ostrava 2:54.34
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 24 Ostrava 3.29
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žcm 14 Ostrava 1.19