Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Hrejsemnou
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SKP Olympia Kutná Hora z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.86 Kolín 12.05.2018
300 m 56.37 Vlašim 01.06.2018
800 m 2:59.08 Kolín 12.05.2018
800 m 2:52.07 h Praha - Strahov 02.02.2019
1000 m 3:45.36 Stará Boleslav 18.05.2018
60 m překážek (0.76) 13.96 Kolín 12.05.2018
skok daleký 3.83 Kolín 04.05.2018
vrh koulí 3kg 06.98 h Praha - Strahov 02.02.2019
hod oštěpem 500g 15.14 Kolín 07.09.2018
pohár rozhlasu 0564 Kolín 04.05.2018
hod kriketovým míčkem 35.11 Kolín 12.05.2018
pětiboj 0765 Kolín 12.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.86 Kolín 12.05.2018
300 m 56.37 Vlašim 01.06.2018
800 m 2:59.08 Kolín 12.05.2018
1000 m 3:45.36 Stará Boleslav 18.05.2018
60 m překážek (0.76) 13.96 Kolín 12.05.2018
skok daleký 3.83 Kolín 04.05.2018
hod oštěpem 500g 15.14 Kolín 07.09.2018
pohár rozhlasu 0564 Kolín 04.05.2018
hod kriketovým míčkem 35.11 Kolín 12.05.2018
pětiboj 0765 Kolín 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žcm 11 Kolín 15.14
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žcm/B02 Kolín DNS
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 27 Kolín 3.45
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 500g/Žcm 18 Vlašim 09.91
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žcm/B02 6 Vlašim 56.37
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm MS Stará Boleslav 34.40
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1000 m/Žcm/B03 MS Stará Boleslav 3:45.36
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 39 Kolín 0765
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 17 Kolín 3.74
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm 11 Kolín 35.11
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 7 Kolín 13.96
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B01 8 Kolín 2:59.08
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B01 7 Kolín 09.86
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žcm 33 Kolín 09.58
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žcm Kolín 0564
04.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Žcm 7 Kolín 3.83