Karta atleta

Export do excelu
  • Charvátek Jan
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér Martin Fiala
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.85 Bielsko-Biala 16.6.2018
60 m 09.70 h Ostrava 11.2.2017
100 m 16.09 Rybnik 24.9.2016
300 m 48.65 Frýdek-Místek 1.5.2017
600 m 1:38.18 Bialsko-Biala 8.6.2019
800 m 2:23.14 Frýdek-Místek 17.6.2019
800 m 2:27.80 h Ostrava - Vítkovice 8.12.2018
1000 m 2:58.98 Plzeň 11.6.2019
1500 m 5:02.57 Třinec 18.6.2019
1500 m 5:02.77 h Ostrava - Vítkovice 10.3.2019
60 m překážek 11.27 Ostrava - Poruba 5.5.2019
1500 m překážek 5:38.53 Třinec 6.6.2019
pohár rozhlasu 1269 Plzeň 11.6.2019
pětiboj 1529 Ostrava - Poruba 5.5.2019
hod kriketovým míčkem 50.83 Ostrava - Poruba 5.5.2019
skok daleký 3.80 Třinec 26.4.2018
skok daleký 4.02 h Ostrava 21.1.2018
skok o tyči 2.30 Třinec 18.6.2019
skok vysoký 1.48 Frýdek-Místek 17.6.2019
skok vysoký 1.38 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
chůze dráha 1000m 5:31.92 Ostrava - Vítkovice 7.5.2019
chůze dráha 2000 m 11:54.53 Frýdek-Místek 3.9.2019
chůze dráha 3000 m 18:43.05 h Praha - Stromovka 10.2.2019
3 km chůze 18:13 Olomouc 13.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.03 Ostrava - Poruba 5.5.2019
600 m 1:38.18 Bialsko-Biala 8.6.2019
800 m 2:23.14 Frýdek-Místek 17.6.2019
1000 m 2:58.98 Plzeň 11.6.2019
1500 m 5:02.57 Třinec 18.6.2019
1500 m 5:02.77 h Ostrava - Vítkovice 10.3.2019
60 m překážek 11.27 Ostrava - Poruba 5.5.2019
1500 m překážek 5:38.53 Třinec 6.6.2019
pohár rozhlasu 1269 Plzeň 11.6.2019
pětiboj 1529 Ostrava - Poruba 5.5.2019
hod kriketovým míčkem 50.83 Ostrava - Poruba 5.5.2019
skok daleký 3.80 Ostrava - Poruba 5.5.2019
skok o tyči 2.30 Třinec 18.6.2019
skok vysoký 1.48 Frýdek-Místek 17.6.2019
chůze dráha 1000m 5:31.92 Ostrava - Vítkovice 7.5.2019
chůze dráha 2000 m 11:54.53 Frýdek-Místek 3.9.2019
chůze dráha 3000 m 18:43.05 h Praha - Stromovka 10.2.2019
3 km chůze 18:13 Olomouc 13.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žcm/F Ostrava - Vítkovice 5:20.28
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žcm/F 15= Ostrava - Vítkovice 1.38
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm 6 Ostrava - Vítkovice 2:27.80
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žcm/F 7 Šumperk 5:16.21
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) výška/Žcm/F 14 Blansko 1.35
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 800 m/Žcm/B01 7 Blansko 2:35.24
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) chůze 1000m/Žcm Frýdek-Místek 6:11.15
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žcm 10= Frýdek-Místek 1.30
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žcm/F Frýdek-Místek 2:28.69
16.06.2018 17. Mityng Beskidianathletic - Regionalna Runda (KS Sprint Bielsko-Biala) 60 m/Žcm/B1 6 Bielsko-Biala 08.85
16.06.2018 17. Mityng Beskidianathletic - Regionalna Runda (KS Sprint Bielsko-Biala) 600 m/Žcm/B1 5 Bielsko-Biala 1:46.79
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva a 4. kolo družstev mladšího žactva MSK a vložený závod na 2km chůze mužů a žen (Atletika Poruba z.s.) chůze 1000m/Žcm Ostrava - Poruba 6:11.15
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) výška/Žcm 11 Opava 1.35
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) 1000 m/Žcm 6 Opava 3:16.81
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) poharR/Žcm 10 Opava 0792
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) chůze 2000m/Žcm/F Třinec 13:21.93
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Žcm/F Třinec 5:33.73
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žcm/F 13 Třinec 1.25
16.05.2018 KP MSK družstev chůze, st. žactvo 2.kolo, ml. žactvo 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) chůze 2000m/Žcm Frýdek-Místek 13:21.93
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žcm/B02 2 Opava 11.34
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 1500 m/Žcm/F Opava 5:31.57
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) chůze 1000m/Žcm Opava 6:19.30
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žcm/B1 4 Opava 2:36.87
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) výška/Žcm 4 Ostrava - Porubská 1.37
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) dálka/Žcm 8 Ostrava - Porubská 3.73
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) 1000 m/Žcm/B01 1 Ostrava - Porubská 3:20.61
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) poharR/Žcm Ostrava - Porubská 0938
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm 8 Třinec 1279
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm/B02 1 Třinec 2:38.18
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B02 2 Třinec 09.34
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žcm/B02 1 Třinec 11.86
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žcm 14 Třinec 3.80
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm 12 Třinec 39.33
16.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva a 2.kolo družstev mladšího žactva MSK a vložený závod na 5km chůze mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) chůze 1000m/Žcm Ostrava - Vítkovice 6:19.3
11.03.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (Pražský atletický svaz) 1500 m/Žcm/F 5 Praha - Stromovka 5:26.41
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/J 13 Ostrava 5:22.44
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žcm/F 11 Ostrava - Vítkovice 4.01
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm/B1 6 Ostrava - Vítkovice 2:35.04
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B1 8 Ostrava - Vítkovice 2:37.02
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B2 1 Ostrava 2:39.78
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žcm/F Ostrava DNF
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 4 Ostrava 4.02