Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Škarban
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Benešová Denisa
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.22 Plzeň 09.05.2019
60 m 08.66 h Plzeň 21.12.2019
150 m 26.11 h Praha - Strahov 28.02.2015
150 m 21.47 Plzeň 28.08.2019
300 m 44.04 Domažlice 01.09.2019
600 m 2:04.82 h Praha-Strahov 27.02.2016
600 m 1:54.39 Domažlice 15.05.2019
800 m 2:14.23 h Praha - Stromovka 29.02.2020
800 m 2:14.08 Klatovy 25.06.2020
1000 m 3:00.52 Plzeň 21.06.2020
1500 m 4:44.34 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m překážek (0.76) 10.49 Plzeň 07.05.2019
60 m překážek (0.84) 09.64 h Praha - Stromovka 16.02.2020
100 m překážek (0.84) 16.17 Plzeň 20.06.2020
200 m překážek (0.76) 30.59 Stříbro 13.06.2020
skok vysoký 1.60 Plzeň 15.09.2019
skok vysoký 1.58 h Praha - Strahov 31.01.2020
skok o tyči 2.15 Plzeň 20.06.2020
skok daleký 5.03 h Plzeň 21.12.2019
skok daleký 4.89 Plzeň 21.06.2020
vrh koulí 3kg 08.03 Plzeň 28.08.2019
vrh koulí 4kg 07.42 Plzeň 21.06.2020
hod diskem 1kg 19.64 Plzeň 20.06.2020
hod oštěpem 500g 20.10 Kladno 29.09.2019
hod oštěpem 600g 31.40 Plzeň 26.05.2020
hod kriketovým míčkem 46.44 Plzeň 28.08.2019
pětiboj 1792 Plzeň 14.09.2017
Přespolní běh 0:04:46 Bělá nad Radbuzou 13.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.52 h Plzeň 11.02.2018
60 m 09.54 Plzeň 12.05.2018
800 m 2:40.52 h Praha - Stromovka 24.02.2018
800 m 2:41.82 Domažlice 18.08.2018
60 m překážek (0.76) 11.46 h Praha-Stromovka 31.01.2018
60 m překážek (0.76) 11.58 Plzeň 16.09.2018
skok vysoký 1.36 Plzeň 16.09.2018
skok daleký 4.24 h Praha - Stromovka 24.02.2018
skok daleký 4.10 Plzeň 12.05.2018
hod kriketovým míčkem 34.47 Plzeň 12.05.2018
pětiboj 1211 Plzeň 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/R02 Plzeň DNS
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/FB 2= Plzeň 11.2
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R03 1 Plzeň 10.9
16.12.2018 Testovací závody ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žcm 12 Plzeň 3.98
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Žcm 5 Plzeň 1.36
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 6 Plzeň 11.58
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) skok vysoký/Žcm/F Domažlice 1.26
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/F Domažlice 11.88
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 800 m/Žcm 5 Domažlice 2:41.82
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Sušice 11.54
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 4 Stříbro 11.54
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žcm 4 Plzeň 1211
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žcm Plzeň 2:43.33
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Plzeň 34.47
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žcm 6 Plzeň 4.10
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Plzeň 11.78
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/B02 5 Plzeň 09.54
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B 3 Plzeň 11.73
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žcm 6 Plzeň 3.85
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m překážek (0.76)/Žcm/F Praha - Stromovka 11.55
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žcm/B01 3 Praha - Stromovka 2:40.52
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žcm/F Praha - Stromovka 4.24
11.02.2018 2. testovací závody - dálka (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žcm Plzeň 4.13
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žcm/B02 3 Plzeň 09.52
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m př. (AK Škoda Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Plzeň 11.62
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 3 Praha-Stromovka 11.46
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B5 5 Praha-Stromovka 2:46.08
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/R4 1 Plzeň 09.64
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R1 2 Plzeň 11.75
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/F Plzeň 11.63
21.01.2018 Testovací závody žactva ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žcm Plzeň 4.07