Karta atleta

Export do excelu
  • Šimon Černý
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Malina Libor
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.54 h Kladno 10.01.2019
60 m 10.13 Kladno 08.10.2018
150 m 24.21 h Praha - Strahov 02.02.2019
800 m 3:21.63 Kladno 08.10.2018
50 m překážek (0.76) 10.76 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76) 12.60 Kladno 08.10.2018
skok vysoký 1.30 h Kladno 06.12.2018
skok daleký 3.68 Kladno 08.10.2018
skok daleký 3.45 h Kladno 06.12.2018
vrh koulí 3kg 08.48 h Praha - Strahov 02.02.2019
vrh koulí 3kg 10.72 Roztoky 06.09.2019
vrh koulí 4kg 10.03 h Praha - Strahov 12.01.2020
vrh koulí 4kg 14.38 Ostrava - Vítkovice 02.10.2021
vrh koulí 5kg 13.24 h Praha - Strahov 24.02.2022
vrh koulí 5kg 14.26 Kolín 07.05.2022
hod diskem 1kg 49.28 Chodov 28.09.2021
hod diskem 1,5kg 44.23 Kolín 07.05.2022
hod kladivem 4kg 24.48 Kladno 05.10.2021
hod kladivem 5kg 20.36 Kladno 30.04.2022
hod oštěpem 500g 33.07 Kutná Hora 21.09.2019
hod oštěpem 600g 38.45 Kladno 28.08.2020
hod oštěpem 700g 44.71 Kolín 04.06.2022
hod břemenem 10kg 10.18 Kladno 05.10.2021
hod břemenem 12kg 07.95 h Ostrava 19.01.2022
hod kriketovým míčkem 56.07 Kladno 17.05.2019
pětiboj 0705 Kladno 08.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.8 h Kladno 06.12.2018
60 m 10.13 Kladno 08.10.2018
800 m 3:21.63 Kladno 08.10.2018
50 m překážek (0.76) 10.1 h Kladno 06.12.2018
60 m překážek (0.76) 12.60 Kladno 08.10.2018
skok vysoký 1.30 h Kladno 06.12.2018
skok daleký 3.68 Kladno 08.10.2018
skok daleký 3.45 h Kladno 06.12.2018
vrh koulí 3kg 07.04 Kladno 21.06.2018
hod oštěpem 500g 20.84 Kladno 04.09.2018
hod kriketovým míčkem 39.39 Kladno 21.06.2018
pětiboj 0705 Kladno 08.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.12.2018 Mikulášská hala ročník 2006 (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žcm/F 4= Kladno 1.30
06.12.2018 Mikulášská hala ročník 2006 (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm/F 7 Kladno 3.45
06.12.2018 Mikulášská hala ročník 2006 (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žcm/B02 3 Kladno 07.8
06.12.2018 Mikulášská hala ročník 2006 (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Kladno 10.1
08.10.2018 Kladenský oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žcm 6 Kladno 3:21.63
08.10.2018 Kladenský oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm 7 Kladno 10.13
08.10.2018 Kladenský oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm Kladno 12.60
08.10.2018 Kladenský oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 5 Kladno 3.68
08.10.2018 Kladenský oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žcm Kladno 37.30
08.10.2018 Kladenský oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žcm 5 Kladno 0705
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žcm 11 Kladno 07.02
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Žcm 17= Kladno 20.84
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) hod kriketovým míčkem/Žcm 16 Kladno 39.39
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) vrh koulí 3kg/Žcm 12 Kladno 07.04
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 3kg/Žcm 16 Vlašim 06.91
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) hod kriketovým míčkem/Žcm 20 Vlašim 35.00
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žcm 14 Kladno 06.63
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Žcm 15 Kladno 17.73
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F MS Beroun 05.84
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F MS Beroun 28.51