Karta atleta

Export do excelu
  • Janda Jakub
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.36 Tábor 21.5.2016
50 m 08.66 h České Budějovice 14.1.2017
60 m 09.45 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
60 m 08.77 h Praha - Strahov 16.2.2019
150 m 22.24 Veselí nad Lužnicí 20.5.2018
150 m 21.60 h Praha - Strahov 26.1.2019
600 m 1:56.21 Tábor 27.5.2017
600 m 2:10.07 h Nová Včelnice 18.2.2017
800 m 2:31.37 Nová Včelnice 16.9.2018
800 m 2:28.85 h Praha - Strahov 9.12.2018
1000 m 3:15.27 Nová Včelnice 10.6.2018
50 m překážek 09.55 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.9.2017
50 m překážek 09.74 h Nová Včelnice 18.2.2017
60 m překážek 13.70 h Praha - Strahov 16.2.2019
pohár rozhlasu 0479 Kaplice 10.5.2018
pětiboj hala 1535 h Praha - Strahov 16.2.2019
hod plným míčem 1kg 08.45 h Nová Včelnice 18.2.2017
vrh koulí 3kg 09.08 h Praha - Strahov 16.2.2019
skok daleký 4.04 h Praha - Strahov 16.2.2019
Přespolní běh 0:07:41 Sportovní Areál Komora (Zóna Komora) 23.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.77 h Praha - Strahov 16.2.2019
150 m 21.60 h Praha - Strahov 26.1.2019
800 m 2:31.86 h Praha - Strahov 26.1.2019
60 m překážek 13.70 h Praha - Strahov 16.2.2019
pětiboj hala 1535 h Praha - Strahov 16.2.2019
vrh koulí 3kg 09.08 h Praha - Strahov 16.2.2019
skok daleký 4.04 h Praha - Strahov 16.2.2019
Přespolní běh 0:07:41 Sportovní Areál Komora (Zóna Komora) 23.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Žcm/B2 7 Praha - Strahov 2:28.85
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 150 m/Žcm/B02 3 Nová Včelnice 23.41
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Žcm/F Nová Včelnice 2:31.37
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 150 m/Žcm/B02 4 Nová Včelnice 23.46
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 1000 m/Žcm Nová Včelnice 3:15.27
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 150 m/Žcm/B05 2 Veselí nad Lužnicí 22.24
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 800 m/Žcm/F Veselí nad Lužnicí 2:38.63
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 800 m/Žcm/F České Budějovice - Čtyři Dvory 2:35.03
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žcm/B03 3 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.45
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Český Krumlov, Kategorie III a IV (Josef Sviták, josef.svitak@seznam.cz, 724276055) 1000 m/Žcm Kaplice 3:20.29
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Český Krumlov, Kategorie III a IV (Josef Sviták, josef.svitak@seznam.cz, 724276055) poharR/Žcm 11 Kaplice 0479
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žcm/F 4 Praha - Strahov 2:45.21
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 60 m př./Žcm/B02 Praha - Strahov DNF
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žcm/B03 1 Praha - Strahov 23.08
21.01.2018 Halové oddílové závody (T.J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žcm 4 České Budějovice 09.2