Karta atleta

Export do excelu
  • David Karásek
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 27.11.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.47 h Praha-Stromovka 31.01.2018
60 m 09.56 Praha - Eden 11.05.2018
150 m 24.23 Praha - Stromovka 01.06.2017
600 m 1:57.76 Praha - Juliska 18.05.2017
800 m 2:48.72 h Praha - Stromovka 10.01.2018
800 m 2:42.86 Praha - Jeseniova 30.05.2018
1000 m 3:34.30 h Praha-Stromovka 21.02.2018
1000 m 3:33.85 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
60 m překážek (0.76) 13.58 h Praha-Stromovka 31.01.2018
60 m překážek (0.76) 12.72 Praha - Jeseniova 17.05.2018
skok vysoký 1.20 Praha - Eden 20.06.2017
skok daleký 3.82 Praha - Přátelství 30.05.2017
vrh koulí 3kg 04.34 Praha - Stromovka 01.06.2017
hod kriketovým míčkem 36.81 Praha - Přátelství 30.05.2017
pětiboj 0825 Praha - Stromovka 26.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.47 h Praha-Stromovka 31.01.2018
60 m 09.56 Praha - Eden 11.05.2018
800 m 2:48.72 h Praha - Stromovka 10.01.2018
800 m 2:42.86 Praha - Jeseniova 30.05.2018
1000 m 3:34.30 h Praha-Stromovka 21.02.2018
1000 m 3:33.85 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
60 m překážek (0.76) 13.58 h Praha-Stromovka 31.01.2018
60 m překážek (0.76) 12.72 Praha - Jeseniova 17.05.2018
skok daleký 3.97 Praha - Jeseniova 17.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 1000 m/Žcm/B02 10 Praha - Podvinný mlýn 3:33.85
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žcm Praha - Jeseniova 00.00
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B01 4 Praha - Jeseniova 2:42.86
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B05 2 Praha - Jeseniova 12.72
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) skok daleký/Žcm 5 Praha - Jeseniova 3.97
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B06 2 Praha - Eden 09.56
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žci 13 Praha - Eden 2:51.68
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 15 Vítkov -Jeseniova 0:04:28
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žcm/B1 8 Praha-Stromovka 3:34.30
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B4 5 Praha-Stromovka 13.58
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B19 3 Praha-Stromovka 09.47
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B3 4 Praha - Stromovka 2:48.72