Karta atleta

Export do excelu
  • Dreisig Mikuláš
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér Eva Suchá
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.4 Jihlava 16.5.2019
60 m 08.22 Třebíč 11.5.2019
60 m 08.43 h Praha - Strahov 20.1.2019
150 m 19.34 Jihlava 4.5.2019
150 m 20.12 h Praha - Strahov 26.1.2019
300 m 40.25 Třebíč 26.5.2019
300 m 42.64 h Praha - Strahov 26.1.2019
500 m 1:22.1 Jihlava 16.5.2019
800 m 2:11.23 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
800 m 2:14.99 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
1000 m 3:18.49 Jihlava 16.5.2018
60 m překážek 09.52 Třebíč 11.5.2019
60 m překážek 09.56 h Praha - Strahov 26.1.2019
pohár rozhlasu 0885 Jihlava 16.5.2018
pětiboj 2562 Třebíč 11.5.2019
čtyřboj 1438 Třebíč 24.6.2018
hod oštěpem 500g 27.75 Pacov 10.6.2018
hod kriketovým míčkem 58.47 Třebíč 11.5.2019
hod plným míčem 1kg 09.10 Jihlava 16.5.2019
vrh koulí 3kg 07.00 Humpolec 23.9.2018
skok daleký 5.25 Třebíč 26.5.2019
skok daleký 5.00 h Praha - Strahov 20.1.2019
skok vysoký 1.29 Humpolec 23.9.2018
Přespolní běh 07:39 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.4 Jihlava 16.5.2019
60 m 08.22 Třebíč 11.5.2019
60 m 08.43 h Praha - Strahov 20.1.2019
150 m 19.34 Jihlava 4.5.2019
150 m 20.12 h Praha - Strahov 26.1.2019
300 m 40.25 Třebíč 26.5.2019
300 m 42.64 h Praha - Strahov 26.1.2019
500 m 1:22.1 Jihlava 16.5.2019
800 m 2:11.23 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
800 m 2:14.99 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
60 m překážek 09.52 Třebíč 11.5.2019
60 m překážek 09.56 h Praha - Strahov 26.1.2019
pětiboj 2562 Třebíč 11.5.2019
hod kriketovým míčkem 58.47 Třebíč 11.5.2019
hod plným míčem 1kg 09.10 Jihlava 16.5.2019
skok daleký 5.25 Třebíč 26.5.2019
skok daleký 5.00 h Praha - Strahov 20.1.2019
Přespolní běh 07:39 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Žcm/B1 2 Praha - Strahov 09.88
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 800 m/Žcm/B1 4 Praha - Strahov 2:17.92
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žcm Třebíč 2088
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žcm/B01 1 Třebíč 10.17
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žcm/FA Třebíč 50.85
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žcm/B01 2 Třebíč 08.58
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žcm/FA Třebíč 4.67
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žcm/B01 2 Třebíč 2:25.60
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žcm Humpolec 1178
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) výška/Žcm/FA 4 Humpolec 1.29
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) oštěp 500g/Žcm/FA Humpolec 27.35
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žcm/B01 1 Humpolec 20.86
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) koule 3kg/Žcm/FA Humpolec 07.00
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žcm/F Třebíč DNS
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žcm/F Třebíč 2:22.43
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) čtyřboj/Žcm Třebíč 1438
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žcm/B01 2 Třebíč 08.58
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žcm/FA Třebíč 4.28
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žcm/FA Třebíč 48.78
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žcm/B01 1 Třebíč 10.30
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žcm/B01 1 Pacov 19.88
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 3kg/Žcm/FA 4 Pacov 06.60
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Žcm/F 1= Pacov 1.16
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 500g/Žcm/FA Pacov 27.75
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm Kolín 2297
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm/B2 1 Kolín 09.77
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žcm 9 Kolín 49.07
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B2 3 Kolín 08.42
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm 10 Kolín 4.76
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B2 1 Kolín 2:17.76
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žci/B02 3 Pacov 20.65
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žci/F 12 Pacov 4.64
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žci/F Pacov 2:19.97
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) pětiboj/Žcm Jihlava 1942
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m př./Žcm/B03 1 Jihlava 10.20
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 60 m/Žcm/B03 1 Jihlava 08.86
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) dálka/Žcm/FA Jihlava 4.32
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) kriket/Žcm/FA Jihlava 44.13
20.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava) 800 m/Žcm/B01 2 Jihlava 2:21.71
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihlava, Kategorie III (Dalibor Hruška, hrusdal@seznam.cz, 776589118) poharR/Žcm Jihlava 0885
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihlava, Kategorie III (Dalibor Hruška, hrusdal@seznam.cz, 776589118) 60 m/Žcm/B03 2 Jihlava 08.63
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihlava, Kategorie III (Dalibor Hruška, hrusdal@seznam.cz, 776589118) 1000 m/Žcm/B03 1 Jihlava 3:18.49
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žci/B01 4 Třebíč 42.80
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žci/F 16 Třebíč 4.46
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/B03 5 Třebíč 08.57
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žcm Třebíč 2119
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žcm/B01 1 Třebíč 08.44
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žcm/F Třebíč 2:22.10
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žcm/B01 1 Třebíč 10.28
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žcm/F Třebíč 44.22
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žcm/F Třebíč 4.84
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 800 m/Žci/B1 7 Praha - Strahov 2:27.70