Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Huml
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.73 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
60 m 09.19 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m 08.82 Beroun 07.06.2019
150 m 22.84 h Praha - Strahov 11.02.2018
150 m 21.16 Brno 10.09.2019
300 m 49.48 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
300 m 46.04 Roztoky 06.09.2019
600 m 1:57.69 Kladno 21.06.2018
800 m 2:38.85 Brno 10.09.2019
1000 m 3:26.72 Kutná Hora 21.09.2019
60 m překážek (0.76) 12.31 Beroun 07.06.2019
skok daleký 3.60 Slaný 11.05.2018
pohár rozhlasu 0901 Beroun 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 43.32 Brno 10.09.2019
hod plným míčem 1kg 07.20 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
pětiboj 1164 Slaný 11.05.2018
trojboj 1478 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.19 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m 08.99 Vlašim 10.06.2018
150 m 22.84 h Praha - Strahov 11.02.2018
150 m 21.69 Vlašim 10.06.2018
300 m 48.97 Kladno 04.09.2018
600 m 1:57.69 Kladno 21.06.2018
800 m 2:43.84 Brno 12.09.2018
1000 m 3:39.5 Beroun 10.05.2018
60 m překážek (0.76) 12.51 Slaný 11.05.2018
skok daleký 3.60 Slaný 11.05.2018
pohár rozhlasu 0901 Beroun 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 43.15 Brno 10.09.2018
pětiboj 1164 Slaný 11.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 1000 m/Žcm/B01 15 Kutná Hora 3:41.39
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm/KA 16 Brno 43.15
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R5 6 Brno 09.07
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 800 m/Žcm/F2 4 Brno 2:43.84
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/R06 5 Kladno 09.18
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žcm/B04 1 Kladno 48.97
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Kladno 40.41
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 600 m/Žcm/F 10 Kladno 1:57.69
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R05 4 Vlašim 08.99
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žcm/B06 1 Vlašim 21.69
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/R02 2 Kladno 09.14
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/FA 5 Kladno 09.05
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 28 Kladno 3.41
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žcm/R04 1 Beroun 09.09
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 12 Beroun 36.46
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 23 Slaný 3.60
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žcm 14 Slaný 36.90
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B 21 Slaný 12.51
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 800 m/Žcm/B 12 Slaný 2:45.53
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m/Žcm/B 9 Slaný 08.96
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) pohár rozhlasu/Žcm/F Beroun 0901
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) 1000 m/Žcm/B03 6 Beroun 3:39.5
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) 60 m/Žcm/B03 16= Beroun 08.9
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žcm/B03 3 Praha - Strahov 22.84
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/R08 2 Praha - Strahov 09.19