Karta atleta

Export do excelu
  • Uchytil Kryštof
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Praha 1890
  • Trenér
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.72 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
150 m 23.17 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
800 m 2:28.13 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
800 m 2:34.10 h Praha - Strahov 27.02.2019
1000 m 3:23.20 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
1000 m 3:16.29 h Praha-Stromovka 01.12.2018
60 m překážek 12.37 Praha - Pekařka 25.09.2018
pětiboj 1101 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
hod kriketovým míčkem 44.19 Praha - Přátelství 10.09.2019
vrh koulí 3kg 06.92 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
skok daleký 3.84 Praha - Vokovice 13.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 23.17 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
800 m 2:28.13 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
800 m 2:34.10 h Praha - Strahov 27.02.2019
60 m překážek 13.37 Praha - Vokovice 13.05.2019
hod kriketovým míčkem 44.19 Praha - Přátelství 10.09.2019
vrh koulí 3kg 06.92 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
skok daleký 3.84 Praha - Vokovice 13.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žcm/B1 5 Praha-Stromovka 3:16.29
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 26 Praha - Podvinný mlýn 1101
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B02 4 Praha - Podvinný mlýn 09.72
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B02 3 Praha - Podvinný mlýn 12.38
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/FA 7 Praha - Podvinný mlýn 3.63
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/FA 4 Praha - Podvinný mlýn 37.48
28.09.2018 Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B01 3 Praha - Podvinný mlýn 2:38.77
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) 800 m/Žcm Praha - Pekařka 2:39.77
25.09.2018 Finále C MPD mladšího žactva (AC Praha 1890) 60 m př./Žcm/B02 2 Praha - Pekařka 12.37
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm 15 Praha - Eden 36.84
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B02 3 Praha - Eden 2:36.93
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) dálka/Žcm 9 Praha-Pekařka 3.56
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 60 m př./Žcm/B02 1 Praha-Pekařka 12.84
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 1000 m/Žcm/B03 1 Praha - Podvinný mlýn 3:23.20
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) 150 m/Žcm/B02 3 Praha - Vokovice 24.46
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) koule 3kg/Žcm 6 Praha - Vokovice 05.76
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 800 m/Žcm/B02 1 Praha - Pekařka 2:44.25
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) kriket/Žcm 8 Praha - Pekařka 37.76