Karta atleta

Export do excelu
  • Patrik Avmedoski
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Neratovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.86 Kladno 29.09.2019
60 m 08.05 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 19.02 Kladno 29.09.2019
150 m 19.81 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 43.22 h Praha - Strahov 07.12.2019
300 m 41.03 Beroun 28.06.2020
skok daleký 4.87 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok daleký 4.51 Slaný 05.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.19 Beroun 18.05.2018
60 m 08.21 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
150 m 21.33 h Praha - Strahov 11.02.2018
150 m 20.22 Kutná Hora 16.09.2018
300 m 46.43 Kladno 01.06.2018
skok daleký 4.42 h Praha - Strahov 11.02.2018
skok daleký 4.00 Kladno 04.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/R02 4 Jablonec nad Nisou 08.27
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/FB Jablonec nad Nisou 08.21
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žcm/B04 Jablonec nad Nisou DNF
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m/Žcm/R02 1 Kutná Hora 08.50
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m/Žcm/FA Kutná Hora 08.43
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 150 m/Žcm/B01 4 Kutná Hora 20.22
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/R05 3 Kladno 08.62
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 9 Kladno 4.00
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/FA Kladno 08.53
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 60 m/Žcm/R01 1 Kladno 08.37
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 60 m/Žcm/FA Kladno 08.15
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 150 m/Žcm/B01 2 Kladno 20.07
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/F 4 Vlašim 08.19
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žcm/B01 3 Vlašim 20.28
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R03 1 Vlašim 08.25
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žcm/B04 1 Kladno 46.43
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/FA Kladno 08.28
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/R01 1 Kladno 08.52
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žcm/R02 1 Beroun 08.19
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žcm/B01 1 Beroun 20.41
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žcm/FA Beroun 08.19
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žcm/B8 1 Praha-Strahov 08.60
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žcm 10 Praha-Strahov 4.14
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žcm/B12 1 Praha - Strahov 21.33
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žcm/F 6 Praha - Strahov 4.42
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/FB Praha - Strahov 08.42
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/R11 1 Praha - Strahov 08.58