Karta atleta

Export do excelu
  • Zbořil Lukáš
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér Pavel Utíkal
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 04.95 h Uherské Hradiště 21.12.2018
40 yardů 05.97 h Otrokovice 30.1.2019
60 m 09.16 Zlín 30.5.2018
800 m 3:05.54 Zlín 30.5.2018
40 yardů př. 06.90 h Otrokovice 30.1.2019
60 m překážek 10.62 Zlín 15.5.2019
pětiboj 1245 Zlín 30.5.2018
hod diskem 1kg 22.69 Zlín 17.4.2019
hod oštěpem 500g 39.41 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
hod kriketovým míčkem 43.33 Zlín 10.4.2019
hod plným míčem 2kg 08.53 h Uherské Hradiště 21.12.2018
vrh koulí 3kg 08.07 h Olomouc 15.12.2018
skok daleký 4.85 Zlín 15.5.2019
skok daleký 4.69 h Otrokovice 30.1.2019
skok o tyči 1.90 Zlín 2.5.2019
skok vysoký 1.33 Zlín 25.4.2018
skok vysoký 1.33 h Zlín 6.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.97 h Otrokovice 30.1.2019
60 m 09.20 Zlín 10.4.2019
40 yardů př. 06.90 h Otrokovice 30.1.2019
60 m překážek 10.62 Zlín 15.5.2019
hod diskem 1kg 22.69 Zlín 17.4.2019
hod oštěpem 500g 39.41 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
hod kriketovým míčkem 43.33 Zlín 10.4.2019
skok daleký 4.85 Zlín 15.5.2019
skok daleký 4.69 h Otrokovice 30.1.2019
skok o tyči 1.90 Zlín 2.5.2019
skok vysoký 1.30 h Otrokovice 30.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2018 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 30 m/Žcm/F 5 Uherské Hradiště 04.95
21.12.2018 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) plný míč 2kg/Žcm/F 4 Uherské Hradiště 08.53
21.12.2018 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) výška/Žcm/F Uherské Hradiště 1.25
15.12.2018 19. ročník Vánočního vrhačského mítinku (AK Olomouc) koule 3kg/Žcm Olomouc 08.07
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 500g/Žcm/F 12 Šumperk 26.74
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm/F 7 Šumperk 4.66
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) oštěp 500g/Žcm/F 22 Blansko 20.77
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) pětiboj/Žcm 7 Zlín 1225
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) 60 m př./Žcm/B01 2 Zlín 11.29
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) kriket/Žcm 11 Zlín 37.53
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) dálka/Žcm 6 Zlín 4.52
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) 60 m/Žcm/B02 3 Zlín 09.23
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) 800 m/Žcm/B02 7 Zlín 3:10.48
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žcm/F 6 Otrokovice 4.34
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žcm/F 6 Otrokovice 1.30
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) oštěp 500g/Žcm/F Otrokovice 24.64
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm 19 Zlín 1245
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/B09 5 Zlín 11.56
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B02 4 Zlín 09.16
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B03 6 Zlín 3:05.54
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm/F 9 Zlín 4.53
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žcm/F 26 Zlín 38.85
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm/F 13 Zlín 4.13
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 500g/Žcm/F Zlín 26.08
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B02 Zlín 09.62
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) kriket/Žcm/F 13 Zlín 35.66
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) dálka/Žcm/F 10 Zlín 4.26
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) výška/Žcm/F 4 Zlín 1.33
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B02 2 Zlín 09.32
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm Zlín 4.31