Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Turek
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér: Lubojacki Kamil
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.29 h Ostrava - Vítkovice 10.03.2019
60 m 07.77 Třinec 28.06.2020
150 m 20.01 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 18.18 Opava 13.06.2020
300 m 38.29 Opava 13.06.2020
600 m 1:44.5 Frýdek-Místek 11.04.2018
800 m 2:09.71 h Praha - Stromovka 29.02.2020
800 m 2:10.39 Třinec 18.05.2020
1000 m 2:54.13 Třinec 28.06.2020
1500 m 5:04.50 Frýdek-Místek 05.09.2019
1500 m 4:49.52 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
1 anglická míle 5:39.4 Frýdek-Místek 17.10.2018
60 m překážek (0.76) 10.21 Frýdek-Místek 05.09.2019
100 m překážek (0.84) 16.23 Třinec 27.06.2020
skok vysoký 1.58 Třinec 28.06.2020
skok o tyči 2.50 Třinec 27.06.2020
skok daleký 5.65 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
skok daleký 5.90 Třinec 28.06.2020
vrh koulí 4kg 08.40 Třinec 28.06.2020
hod diskem 1kg 23.63 Třinec 27.06.2020
hod oštěpem 500g 30.43 Třinec 13.06.2019
hod oštěpem 600g 34.75 Třinec 18.05.2020
hod kriketovým míčkem 46.66 Třinec 06.10.2018
pohár rozhlasu 0790 Třinec 09.05.2019
pětiboj 2173 Třinec 15.10.2019
devítiboj 4252 Třinec 27.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.65 Třinec 13.05.2018
60 m 08.40 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
600 m 1:44.5 Frýdek-Místek 11.04.2018
800 m 2:26.25 Frýdek-Místek 01.05.2018
800 m 2:20.57 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
1000 m 3:16.46 Třinec 15.05.2018
1 anglická míle 5:39.4 Frýdek-Místek 17.10.2018
60 m překážek (0.76) 10.88 Třinec 13.05.2018
skok vysoký 1.30 Třinec 15.05.2018
skok daleký 4.13 h Ostrava 21.01.2018
skok daleký 4.32 Třinec 13.05.2018
hod oštěpem 500g 26.92 Opava 10.05.2018
pohár rozhlasu 0762 Třinec 15.05.2018
hod kriketovým míčkem 46.66 Třinec 06.10.2018
pětiboj 1813 Třinec 13.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B01 2 Ostrava - Vítkovice 2:20.57
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R03 2 Ostrava - Vítkovice 08.40
17.10.2018 Frýdecká míle (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1 anglická míle/Žcm 4 Frýdek-Místek 5:39.4
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm Třinec 1417
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm Třinec 46.66
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm 5 Třinec 4.21
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm Třinec 2:41.26
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Třinec 11.54
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B02 1 Třinec 09.35
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm/F Třinec DNS
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 4 Třinec 10.41
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žcm/F Třinec DNS
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie) skok vysoký/Žcm 7= Třinec 1.30
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie) pohár rozhlasu/Žcm 6 Třinec 0762
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie) 1000 m/Žcm Třinec 3:16.46
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm 4 Třinec 1813
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm Třinec 2:29.86
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 6 Třinec 10.88
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm 7 Třinec 46.13
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm 11 Třinec 4.39
13.05.2018 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B02 4 Třinec 08.65
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žcm/B1 1 Opava 2:28.67
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žcm Opava 26.92
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Opava 10.38
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B04 1 Frýdek-Místek 08.89
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Frýdek-Místek 43.56
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žcm Frýdek-Místek 2:26.25
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm Třinec 1617
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B04 2 Třinec 08.87
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm/B04 1 Třinec 2:32.46
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm 7 Třinec 4.07
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Třinec 44.03
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B04 2 Třinec 11.16
18.04.2018 Čokoládová tretra - základní kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žcm/B01 1 Frýdek-Místek 2:34.43
11.04.2018 27. ročník Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek z.s.) 600 m/Žcm Frýdek-Místek 1:44.5
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Žcm 15 Dolní Dobrouč 07:41
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R2 6 Ostrava - Vítkovice 08.86
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B1 5 Ostrava - Vítkovice 2:31.56
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm 24 Ostrava - Vítkovice 4.12
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R1 5 Ostrava 08.78
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/F 8 Ostrava 08.88
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B1 4 Ostrava 2:34.04
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm 15 Ostrava 4.13