Karta atleta

Export do excelu
  • Hynek Zlatuška
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Čepelák Marek
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.97 Praha - Eden 26.04.2019
150 m 22.33 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
800 m 2:38.80 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
1000 m 3:32.36 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
60 m překážek (0.76) 11.78 Praha - Eden 26.04.2019
skok vysoký 1.14 Praha - Juliska 31.05.2018
skok daleký 3.69 Praha - Pekařka 30.05.2019
vrh koulí 3kg 06.02 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
hod kriketovým míčkem 38.92 Praha - Vokovice 13.05.2019
pětiboj 1213 Praha - Eden 26.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.29 Praha - Eden 18.09.2018
800 m 2:40.55 Praha - Eden 18.09.2018
1000 m 3:32.36 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
60 m překážek (0.76) 12.33 Praha - Podvinný mlýn 06.06.2018
skok vysoký 1.14 Praha - Juliska 31.05.2018
skok daleký 3.55 Praha - Eden 27.04.2018
vrh koulí 3kg 05.54 Praha - Eden 13.09.2018
hod kriketovým míčkem 34.00 Praha - Juliska 15.05.2018
pětiboj 0985 Praha - Eden 27.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B02 3 Praha - Eden 2:40.55
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B03 4 Praha - Eden 09.29
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žcm 17 Praha - Eden 05.54
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B01 6 Praha - Eden 2:47.12
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 11 Praha - Eden 3.38
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Praha - Eden 12.35
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 1000 m/Žcm/B02 9 Praha - Podvinný mlýn 3:32.36
06.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R04 4 Praha - Podvinný mlýn 12.33
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/B01 4 Praha - Juliska 09.69
31.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žcm 7 Praha - Juliska 1.14
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 800 m/Žcm/B01 4 Praha - Juliska 2:41.34
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 11 Praha - Juliska 34.00
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 2 Praha - Eden 12.49
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žci 11 Praha - Eden 2:47.52
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 33 Praha - Eden 0985
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B03 6 Praha - Eden 2:50.74
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B03 5 Praha - Eden 09.57
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B04 2 Praha - Eden 12.12
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 20 Praha - Eden 3.55
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 20 Praha - Eden 31.24