Karta atleta

Export do excelu
  • Vít Lorenc
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Vlachová Vendula
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.41 h Praha - Juliska 06.02.2020
60 m 09.05 Praha - Jeseniova 17.06.2020
300 m 57.91 Praha - Eden 11.05.2018
800 m 3:15.43 h Praha - Stromovka 10.01.2018
800 m 3:17.3 Praha - Jeseniova 05.06.2019
60 m překážek (0.76) 13.62 Praha - Jeseniova 17.06.2019
skok vysoký 1.13 Praha - Jeseniova 29.05.2019
skok daleký 3.41 Praha - Přátelství 13.09.2018
skok daleký 3.29 h Praha - Juliska 24.01.2019
vrh koulí 3kg 03.76 h Praha-Stromovka 31.01.2018
hod kriketovým míčkem 20.90 Praha - Jeseniova 05.06.2019
pětiboj 0375 Praha - Jeseniova 05.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.63 h Praha-Stromovka 31.01.2018
60 m 10.38 Praha - Eden 11.05.2018
300 m 57.91 Praha - Eden 11.05.2018
800 m 3:15.43 h Praha - Stromovka 10.01.2018
800 m 3:42.6 Praha - Jeseniova 28.06.2018
60 m překážek (0.76) 14.47 Praha - Jeseniova 17.05.2018
skok daleký 3.41 Praha - Přátelství 13.09.2018
vrh koulí 3kg 03.76 h Praha-Stromovka 31.01.2018
hod kriketovým míčkem 19.90 Praha - Jeseniova 28.06.2018
pětiboj 0193 Praha - Jeseniova 28.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žcm 13 Praha - Přátelství 3.41
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žcm/B03 5 Praha - Přátelství 10.17
03.09.2018 Veřejné závody žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B03 4 Praha - Jeseniova 10.25
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) pětiboj/Žcm 19 Praha - Jeseniova 0193
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B02 7 Praha - Jeseniova 3:42.6
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B03 5 Praha - Jeseniova 10.8
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 4 Praha - Jeseniova 15.5
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) skok daleký/Žcm 13 Praha - Jeseniova 3.28
28.06.2018 Oddílový čtyřboj ml. žactva SK Jeseniova (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žcm 16 Praha - Jeseniova 19.90
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) skok vysoký/Žcm Praha - Jeseniova NM
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 4 Praha - Jeseniova 14.47
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) skok daleký/Žcm 21 Praha - Jeseniova 3.08
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B04 8 Praha - Eden 57.91
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B06 6 Praha - Eden 10.38
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žci/B02 4 Praha - Jeseniova 10.42
23.04.2018 VZ PAS žactva (SK Jeseniova) skok daleký/Žci/F01 9 Praha - Jeseniova 3.37
04.04.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, přespolní běh skupina D (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 53 Vítkov -Jeseniova 0:05:33
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 43 Praha-Stromovka 03.76
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B24 5 Praha-Stromovka 10.63
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B3 11 Praha - Stromovka 3:15.43
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B11 8 Praha - Stromovka 10.67