Karta atleta

Export do excelu
  • Tobiáš Pupík
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Valašské Meziříčí
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.57 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
60 m 08.41 Brno 07.09.2020
100 m 13.3 Valašské Meziříčí 01.06.2020
150 m 19.79 Frýdek-Místek 13.09.2020
200 m 28.5 Valašské Meziříčí 01.06.2020
300 m 50.45 Otrokovice 13.09.2018
800 m 2:30.57 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
800 m 2:20.39 Zlín 24.06.2020
1500 m 4:59.48 Brno 07.09.2020
60 m překážek (0.76) 15.03 Otrokovice 25.04.2019
skok daleký 3.49 h Ostrava 21.01.2018
skok daleký 3.38 Zlín 15.05.2019
hod kriketovým míčkem 35.33 Otrokovice 25.04.2019
pětiboj 0756 Otrokovice 25.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.36 Zlín 25.04.2018
60 m 09.83 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
300 m 50.45 Otrokovice 13.09.2018
800 m 2:36.85 Brno 12.09.2018
800 m 2:42.50 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
skok daleký 3.49 h Ostrava 21.01.2018
skok daleký 3.37 Otrokovice 13.09.2018
hod kriketovým míčkem 32.33 Zlín 25.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B02 2 Ostrava - Vítkovice 2:42.50
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R05 8 Ostrava - Vítkovice 09.83
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 800 m/Žcm/B01 10 Blansko 2:40.57
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žcm/F 22 Otrokovice 3.37
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žcm/B02 3= Otrokovice 09.63
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 300 m/Žcm/B01 3 Otrokovice 50.45
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R5 8 Brno 09.45
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 800 m/Žcm/F2 Brno 2:36.85
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B05 5 Frýdek-Místek 09.72
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žcm 6 Frýdek-Místek 2:42.98
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 18 Zlín 32.33
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 800 m/Žcm/F 6 Zlín 2:47.58
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/B01 7 Zlín 09.36
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B2 5 Ostrava - Vítkovice 2:46.78
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B3 3 Ostrava 2:48.77
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm 27 Ostrava 3.49