Karta atleta

Export do excelu
  • Pupík Tobiáš
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Valašské Meziříčí
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.14 Brno 9.9.2019
60 m 09.57 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
300 m 50.45 Otrokovice 13.9.2018
800 m 2:31.78 Brno 9.9.2019
800 m 2:42.50 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
1500 m 6:09.70 Zlín 5.6.2019
60 m překážek 15.03 Otrokovice 25.4.2019
pětiboj 0756 Otrokovice 25.4.2019
hod kriketovým míčkem 35.33 Otrokovice 25.4.2019
skok daleký 3.38 Zlín 15.5.2019
skok daleký 3.49 h Ostrava 21.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.14 Brno 9.9.2019
60 m 09.57 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
800 m 2:31.78 Brno 9.9.2019
800 m 2:43.21 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
1500 m 6:09.70 Zlín 5.6.2019
60 m překážek 15.03 Otrokovice 25.4.2019
pětiboj 0756 Otrokovice 25.4.2019
hod kriketovým míčkem 35.33 Otrokovice 25.4.2019
skok daleký 3.38 Zlín 15.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B02 2 Ostrava - Vítkovice 2:42.50
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R05 8 Ostrava - Vítkovice 09.83
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 800 m/Žcm/B01 10 Blansko 2:40.57
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žcm/F 22 Otrokovice 3.37
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žcm/B02 3= Otrokovice 09.63
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 300 m/Žcm/B01 3 Otrokovice 50.45
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R5 8 Brno 09.45
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 800 m/Žcm/F2 Brno 2:36.85
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B05 5 Frýdek-Místek 09.72
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žcm 6 Frýdek-Místek 2:42.98
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) kriket/Žcm/F 18 Zlín 32.33
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 800 m/Žcm/F 6 Zlín 2:47.58
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/B01 7 Zlín 09.36
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B2 5 Ostrava - Vítkovice 2:46.78
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B3 3 Ostrava 2:48.77
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 27 Ostrava 3.49