Karta atleta

Export do excelu
  • Mikuláš Andres
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Pleschinger Jan
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.14 h Praha - Stromovka 09.01.2019
60 m 08.92 Praha-Stromovka 28.09.2019
150 m 23.57 Praha - Jeseniova 30.05.2018
150 m 22.30 h Praha - Stromovka 09.01.2019
800 m 2:53.76 Praha-Stromovka 28.09.2019
60 m překážek (0.76) 11.09 Praha-Stromovka 28.09.2019
skok vysoký 1.50 Praha - Děkanka 18.09.2019
skok daleký 4.35 Praha - Děkanka 18.09.2019
vrh koulí 3kg 05.53 h Praha-Stromovka 31.01.2018
vrh koulí 3kg 05.53 Praha - Přátelství 13.09.2018
hod kriketovým míčkem 40.31 Praha-Stromovka 28.09.2019
pětiboj 1375 Praha-Stromovka 28.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.75 h Praha-Stromovka 31.01.2018
60 m 09.63 Praha - Jeseniova 17.05.2018
150 m 24.89 h Praha - Stromovka 10.01.2018
150 m 23.57 Praha - Jeseniova 30.05.2018
800 m 3:03.25 Praha-Stromovka 06.10.2018
60 m překážek (0.76) 12.74 Praha-Stromovka 21.06.2018
skok vysoký 1.18 Praha - Jeseniova 17.05.2018
skok daleký 3.89 Praha - Eden 18.09.2018
vrh koulí 3kg 05.53 h Praha-Stromovka 31.01.2018
vrh koulí 3kg 05.53 Praha - Přátelství 13.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žcm/F 9 Praha-Stromovka 3:03.25
06.10.2018 Oddílový pětiboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj/Žcm Praha-Stromovka DNS
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žcm Praha - Eden DNS
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 18 Praha - Eden 3.89
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žcm 6 Praha - Přátelství 4.01
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 3kg/Žcm 10 Praha - Přátelství 05.53
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žcm 6 Praha-Stromovka 3.92
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 4 Praha-Stromovka 12.74
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žcm Praha - Jeseniova 00.00
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B05 1 Praha - Jeseniova 23.57
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B03 2 Praha - Jeseniova 09.63
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) skok vysoký/Žcm 14= Praha - Jeseniova 1.18
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 Praha-Stromovka DNS
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 37 Praha-Stromovka 05.53
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B18 7 Praha-Stromovka 09.75
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B11 5 Praha - Stromovka 09.88
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B10 6 Praha - Stromovka 24.89