Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Habersberger
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Grünerová Alžběta
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.99 Praha - Eden 11.05.2018
60 m 08.44 h Praha - Stromovka 20.02.2020
150 m 22.59 Rudná 18.09.2018
300 m 46.89 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
600 m 1:48.89 Praha - Juliska 01.06.2020
800 m 2:41.4 Praha - Juliska 03.10.2019
60 m překážek (0.76) 11.89 Praha - Eden 20.06.2018
skok vysoký 1.25 Praha - Eden 17.09.2019
skok daleký 4.14 Praha - Juliska 03.10.2019
vrh koulí 3kg 07.45 Praha - Eden 17.09.2019
hod kriketovým míčkem 29.51 Praha - Eden 27.04.2018
pětiboj 1290 Praha - Juliska 03.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.99 Praha - Eden 11.05.2018
150 m 22.59 Rudná 18.09.2018
300 m 46.89 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
800 m 2:46.10 Praha - Eden 13.09.2018
60 m překážek (0.76) 11.89 Praha - Eden 20.06.2018
skok daleký 4.08 Praha - Eden 20.06.2018
vrh koulí 3kg 05.98 Rudná 18.09.2018
hod kriketovým míčkem 29.51 Praha - Eden 27.04.2018
pětiboj 1030 Praha - Eden 27.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) 150 m/Žcm/B07 1 Rudná 22.59
18.09.2018 Finále B MPD mladšího žactva (ATLETIK RUDNÁ) vrh koulí 3kg/Žcm/F 14 Rudná 05.98
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 9 Praha - Eden 3.85
13.09.2018 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina C (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B02 5 Praha - Eden 2:46.10
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm Praha - Eden 4.08
20.06.2018 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Praha - Eden 11.89
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žcm/B04 2 Praha - Podvinný mlýn 46.89
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) 800 m/Žcm/B02 1 Praha - Juliska 2:50.93
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina A (Atletika Jižní Město z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm Praha - Juliska DNS
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B02 4 Praha - Eden 47.32
11.05.2018 8. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B08 5 Praha - Eden 08.99
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 30 Praha - Eden 1030
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B03 3 Praha - Eden 2:49.65
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B09 6 Praha - Eden 09.66
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B10 3 Praha - Eden 11.88
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 15= Praha - Eden 3.79
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 22 Praha - Eden 29.51