Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Severa
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Benešová Denisa
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.36 Plzeň 23.05.2019
60 m 08.11 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 21.26 Plzeň 23.05.2019
150 m 19.44 h Praha - Stromovka 16.02.2020
300 m 52.03 Sušice 13.06.2018
800 m 2:38.34 Klatovy 05.09.2019
60 m překážek (0.76) 09.92 Kladno 29.09.2019
60 m překážek (0.84) 09.73 h Plzeň 21.12.2019
skok vysoký 1.44 Klatovy 05.09.2019
skok daleký 3.96 Plzeň 12.05.2018
skok daleký 5.17 h Plzeň 21.12.2019
vrh koulí 3kg 05.89 h Praha-Stromovka 31.01.2018
vrh koulí 3kg 09.31 Plzeň 15.09.2019
vrh koulí 4kg 09.30 Plzeň 26.05.2020
hod oštěpem 500g 28.05 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
hod oštěpem 600g 33.98 Plzeň 26.05.2020
hod kriketovým míčkem 51.88 Stříbro 01.06.2019
pětiboj 1510 Plzeň 09.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.59 h Plzeň 21.01.2018
60 m 08.80 Domažlice 05.09.2018
150 m 21.37 Plzeň 16.09.2018
300 m 52.03 Sušice 13.06.2018
800 m 3:07.11 Stříbro 23.06.2018
60 m překážek (0.76) 11.74 Stříbro 23.06.2018
60 m překážek (0.76) 10.4 h Plzeň 16.12.2018
skok daleký 3.96 Plzeň 12.05.2018
skok daleký 3.88 h Plzeň 16.12.2018
vrh koulí 3kg 05.89 h Praha-Stromovka 31.01.2018
vrh koulí 3kg 07.16 Domažlice 05.09.2018
hod kriketovým míčkem 46.40 Klatovy 24.05.2018
pětiboj 1036 Stříbro 23.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/R04 2 Plzeň 09.0
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/FA Plzeň DNS
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R05 1 Plzeň 10.4
16.12.2018 Testovací závody ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žcm 14 Plzeň 3.88
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/R02 3 Plzeň 08.89
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žcm/B03 1 Plzeň 21.37
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 3kg/Žcm 11 Plzeň 06.53
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/FB Plzeň 08.95
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 60 m/Žcm/F Domažlice 08.90
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 60 m/Žcm/R01 2 Domažlice 08.80
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F 4 Domažlice 07.16
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 7 Domažlice 38.15
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) pětiboj/Žcm 11 Stříbro 1036
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kriketovým míčkem/Žcm 7 Stříbro 39.15
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žcm 17 Stříbro 3.29
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žcm/B02 11 Stříbro 3:07.11
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Stříbro 11.74
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žcm/B02 4 Stříbro 09.08
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) 300 m/Žcm/B01 4 Sušice 52.03
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Sušice 05.97
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) hod kriketovým míčkem/Žcm Sušice 42.51
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kriketovým míčkem/Žcm 7 Stříbro 42.67
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žcm/R3 2 Stříbro 08.78
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) vrh koulí 3kg/Žcm 5 Stříbro 07.04
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 60 m/Žcm/FA 5 Klatovy 09.10
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 60 m/Žcm/R03 2 Klatovy 09.29
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 150 m/Žcm/B01 5 Klatovy 23.20
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) hod kriketovým míčkem/Žcm Klatovy 46.40
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žcm 7 Plzeň 0996
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žcm 9 Plzeň 3:10.48
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žcm Plzeň 42.65
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žcm 8 Plzeň 3.96
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/B02 2 Plzeň 09.06
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 2 Plzeň 13.07
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 300 m/Žcm/B01 5 Plzeň 54.61
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) vrh koulí 3kg/Žcm Plzeň 07.08
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žcm/R01 4 Plzeň 09.11
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žcm/F02 Plzeň 08.83
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 29 Praha-Stromovka 05.89
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B3 Praha-Stromovka DQ
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/R3 2 Plzeň 09.59
21.01.2018 Testovací závody žactva ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žcm 6 Plzeň 3.85