Karta atleta

Export do excelu
  • David Krejčí
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: Bahenská Kateřina
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.03 h České Budějovice 14.01.2017
50 m 08.67 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
60 m 09.67 h Praha - Strahov 16.02.2019
60 m 10.16 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
150 m 24.01 h Praha - Strahov 10.02.2018
150 m 22.74 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
300 m 47.15 České Budějovice 06.06.2020
600 m 2:20.10 h Nová Včelnice 18.02.2017
600 m 1:52.0 Tábor 01.06.2020
800 m 2:47.73 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.05.2018
800 m 2:51.83 h Praha - Strahov 16.02.2019
1500 m 5:23.33 České Budějovice 20.06.2020
60 m překážek (0.76) 12.36 h Praha - Strahov 10.02.2018
60 m překážek (0.76) 13.25 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.05.2018
1500 m překážek 6:25.02 České Budějovice 05.09.2020
skok vysoký 1.31 h Praha - Strahov 26.01.2019
skok vysoký 1.44 České Budějovice 20.06.2020
skok daleký 3.88 h Praha - Strahov 16.02.2019
skok daleký 3.37 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
vrh koulí 3kg 05.24 České Budějovice 08.10.2018
vrh koulí 3kg 06.52 h Praha - Strahov 16.02.2019
hod oštěpem 500g 26.27 Veselí nad Lužnicí 26.05.2019
hod oštěpem 600g 31.55 České Budějovice 05.09.2020
hod kriketovým míčkem 46.23 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
pětiboj 0795 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
pětiboj hala 1048 h Praha - Strahov 16.02.2019
čtyřboj 0762 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.91 h Praha - Strahov 17.02.2018
60 m 10.42 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
150 m 24.01 h Praha - Strahov 10.02.2018
150 m 25.58 Nová Včelnice 10.06.2018
800 m 2:57.10 h Praha - Strahov 17.02.2018
800 m 2:47.73 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.05.2018
60 m překážek (0.76) 12.36 h Praha - Strahov 10.02.2018
60 m překážek (0.76) 13.25 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.05.2018
skok vysoký 1.21 h Praha - Strahov 10.02.2018
skok vysoký 1.28 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.05.2018
skok daleký 3.74 h Praha - Strahov 17.02.2018
skok daleký 3.25 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
vrh koulí 3kg 05.07 h Praha - Strahov 17.02.2018
vrh koulí 3kg 05.24 České Budějovice 08.10.2018
hod oštěpem 500g 20.43 Nová Včelnice 16.09.2018
hod kriketovým míčkem 44.87 České Budějovice 02.05.2018
pětiboj 0697 České Budějovice 02.05.2018
pětiboj hala 0736 h Praha - Strahov 17.02.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2018 Podzimní oddílový žákovský vrhačský trojboj (T. J. Sokol České Budějovice) hod oštěpem 500g/Žcm/F 4 České Budějovice 17.80
08.10.2018 Podzimní oddílový žákovský vrhačský trojboj (T. J. Sokol České Budějovice) hod kriketovým míčkem/Žcm/F České Budějovice 39.65
08.10.2018 Podzimní oddílový žákovský vrhačský trojboj (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 3kg/Žcm/F 4 České Budějovice 05.24
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) pětiboj/Žcm 17 Veselí nad Lužnicí 0665
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 4 Veselí nad Lužnicí 13.76
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 10 Veselí nad Lužnicí 36.12
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/Žcm/B01 5 Veselí nad Lužnicí 10.42
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok daleký/Žcm/F 21 Veselí nad Lužnicí 3.25
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 800 m/Žcm/B01 1 Veselí nad Lužnicí 2:55.81
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 7= Nová Včelnice 1.23
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm/F 8 Nová Včelnice 20.43
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 150 m/Žcm/B04 3 Nová Včelnice 25.58
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok vysoký/Žcm 9 Nová Včelnice 1.25
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Nová Včelnice 41.77
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) skok vysoký/Žcm/F 12 Veselí nad Lužnicí 1.16
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 9 Veselí nad Lužnicí 43.77
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 800 m/Žcm/F 7 České Budějovice - Čtyři Dvory 2:47.73
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) skok vysoký/Žcm 6 České Budějovice - Čtyři Dvory 1.28
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 5 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.25
02.05.2018 Oddílový čtyřboj (T. J. Sokol České Budějovice) pětiboj/Žcm České Budějovice 0697
02.05.2018 Oddílový čtyřboj (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žcm 6 České Budějovice 10.6
02.05.2018 Oddílový čtyřboj (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žcm České Budějovice 2:52.0
02.05.2018 Oddílový čtyřboj (T. J. Sokol České Budějovice) hod kriketovým míčkem/Žcm České Budějovice 44.87
02.05.2018 Oddílový čtyřboj (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žcm 4 České Budějovice 3.44
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích pětiboj hala/Žcm 22 Praha - Strahov 0736
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Praha - Strahov 16.86
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 800 m/Žcm/B01 1 Praha - Strahov 2:57.10
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích skok daleký/Žcm 13 Praha - Strahov 3.74
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích vrh koulí 3kg/Žcm 23 Praha - Strahov 05.07
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m/Žcm/B02 5 Praha - Strahov 09.91
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žcm/F 6 Praha - Strahov 1.21
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 4 Praha - Strahov 12.36
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žcm/B04 3 Praha - Strahov 24.01