Karta atleta

Export do excelu
  • Bulka Daniel
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér Kateřina Toová
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.13 Třinec 24.5.2018
100 m 16.95 Ostrava - Poruba 13.4.2019
200 m 34.54 Ostrava - Poruba 13.4.2019
300 m 54.88 Frýdek-Místek 21.6.2018
300 m 56.36 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
800 m 2:49.73 Frýdek-Místek 17.6.2019
800 m 3:00.71 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
60 m překážek 13.37 Ostrava- Vítkovice 26.4.2018
sprintérský trojboj 0191 Ostrava - Poruba 13.4.2019
pětiboj 0570 Ostrava - Poruba 5.5.2019
hod oštěpem 500g 20.95 Frýdek-Místek 5.9.2019
hod kriketovým míčkem 38.98 Brno 10.9.2018
vrh koulí 3kg 05.21 h Ostrava 21.1.2018
skok daleký 3.14 Ostrava- Vítkovice 26.4.2018
skok daleký 2.82 h Ostrava 21.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.08 Ostrava - Poruba 13.4.2019
100 m 16.95 Ostrava - Poruba 13.4.2019
200 m 34.54 Ostrava - Poruba 13.4.2019
800 m 2:49.73 Frýdek-Místek 17.6.2019
800 m 3:00.71 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
60 m překážek 13.57 Ostrava - Poruba 5.5.2019
sprintérský trojboj 0191 Ostrava - Poruba 13.4.2019
pětiboj 0570 Ostrava - Poruba 5.5.2019
hod oštěpem 500g 20.95 Frýdek-Místek 5.9.2019
hod kriketovým míčkem 37.30 Ostrava - Poruba 5.5.2019
skok daleký 3.03 Ostrava - Poruba 5.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žcm/B02 11 Šumperk 2:59.43
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) kriket/Žcm/KA 21 Brno 38.98
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 800 m/Žcm/F2 14 Brno 3:03.00
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žcm/B01 4 Frýdek-Místek 54.88
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žcm 18 Frýdek-Místek 37.75
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm/F 25 Třinec 34.46
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B05 5 Třinec 10.13
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žcm/F Opava DNS
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj/Žcm 35 Ostrava- Vítkovice 0495
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/B08 4 Ostrava- Vítkovice 13.37
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B01 13 Ostrava- Vítkovice 3:19.76
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 38 Ostrava- Vítkovice 3.14
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/B01 5 Ostrava- Vítkovice 10.67
26.04.2018 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva - pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) kriket/Žcm 16 Ostrava- Vítkovice 35.52
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B3 5 Ostrava - Vítkovice 56.36
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm 19 Ostrava - Vítkovice 04.82
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B4 5 Ostrava 58.34
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 28 Ostrava 2.82
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žcm 18 Ostrava 05.21