Karta atleta

Export do excelu
  • Křída Stanislav
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SKP Olympia Kutná Hora z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.20 Kutná Hora 21.09.2019
60 m 08.20 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 20.29 Vlašim 26.04.2019
800 m 2:40.50 Kolín 10.05.2019
60 m překážek 09.70 Kutná Hora 21.09.2019
60 m překážek 09.78 h Praha - Strahov 12.01.2020
pohár rozhlasu 0647 Kolín 21.05.2019
pětiboj 1724 Kolín 10.05.2019
hod kriketovým míčkem 36.22 Kolín 10.05.2019
skok daleký 4.05 Kolín 10.05.2019
skok daleký 4.11 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok vysoký 1.44 Kutná Hora 05.05.2019
skok vysoký 1.35 h Praha - Strahov 12.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.20 h Praha - Strahov 12.01.2020
60 m překážek 09.78 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok vysoký 1.35 h Praha - Strahov 12.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m př./Žcm/B03 3 Kutná Hora 11.63
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m/Žcm/R01 3 Kutná Hora 08.98
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm/B01 5 Kolín 12.16
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R03 8 Kolín 09.17
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 60 m/Žcm/R05 4 Čáslav 09.51
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 60 m př./Žcm/B04 2 Čáslav 12.69
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m př./Žcm/B02 1 Vlašim 11.90
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R05 2 Vlašim 08.79
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/FB 4 Vlašim 08.71
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žcm/B02 4 Stará Boleslav 12.17
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B04 4 Stará Boleslav 08.98
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm Kolín DNF
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm Kolín DNS
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žcm 13 Kolín 33.76
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm/B08 2 Kolín 11.87
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B08 2 Kolín 08.94
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B03 Kolín DNS