Karta atleta

Export do excelu
  • Stanislav Křída
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SKP Olympia Kutná Hora z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.89 Kutná Hora 11.10.2020
60 m 07.80 h Praha - Strahov 06.02.2022
100 m 12.41 Roztoky 24.04.2022
150 m 20.29 Vlašim 26.04.2019
200 m 25.77 Roztoky 12.09.2021
300 m 41.05 Nymburk 04.10.2020
800 m 2:25.37 Kutná Hora 10.10.2021
60 m překážek (0.76) 10.61 h Praha - Strahov 02.02.2019
60 m překážek (0.76) 09.70 Kutná Hora 21.09.2019
60 m překážek (0.84) 09.78 h Praha - Strahov 12.01.2020
60 m překážek (0.91) 10.07 h Praha - Strahov 06.02.2022
100 m překážek (0.84) 14.40 Čáslav 24.09.2021
200 m překážek (0.76) 30.18 Vlašim 26.06.2020
skok vysoký 1.35 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok vysoký 1.55 Kutná Hora 11.10.2020
skok daleký 4.11 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok daleký 5.26 Kutná Hora 11.10.2020
vrh koulí 4kg 09.03 Kutná Hora 10.10.2021
hod oštěpem 600g 25.71 Kutná Hora 11.10.2020
hod kriketovým míčkem 36.22 Kolín 10.05.2019
pohár rozhlasu 0647 Kolín 21.05.2019
pětiboj 1724 Kolín 10.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.94 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76) 11.63 Kutná Hora 16.09.2018
hod kriketovým míčkem 33.76 Kolín 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 3 Kutná Hora 11.63
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m/Žcm/R01 3 Kutná Hora 08.98
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Kolín 12.16
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R03 8 Kolín 09.17
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 60 m/Žcm/R05 4 Čáslav 09.51
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B04 2 Čáslav 12.69
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Vlašim 11.90
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R05 2 Vlašim 08.79
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/FB 4 Vlašim 08.71
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 4 Stará Boleslav 12.17
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B04 4 Stará Boleslav 08.98
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm Kolín DNF
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm Kolín DNS
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm 13 Kolín 33.76
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B08 2 Kolín 11.87
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B08 2 Kolín 08.94
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B03 Kolín DNS