Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Zemek
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Čuříková Alena
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.29 h Kladno 10.02.2020
60 m 09.92 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m 09.61 Kladno 02.06.2021
150 m 22.46 Kladno 11.06.2021
600 m 2:00.31 Kladno 21.06.2018
800 m 2:52.82 h Praha - Strahov 11.02.2018
800 m 2:55.37 Kladno 01.06.2018
1000 m 3:43.00 Beroun 18.05.2018
1500 m 5:38.15 Vlašim 10.06.2018
50 m překážek (0.76) 11.47 h Kladno 10.01.2019
50 m překážek (0.84) 10.62 h Kladno 10.02.2020
60 m překážek (0.76) 13.70 Kladno 08.10.2018
skok vysoký 1.20 h Kladno 10.02.2020
skok daleký 3.64 Kladno 06.10.2017
skok daleký 3.75 h Kladno 20.01.2020
vrh koulí 3kg 05.11 h Kladno 10.01.2019
hod kriketovým míčkem 28.78 Kladno 06.10.2017
pětiboj 0643 Kladno 08.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 09.46 h Kladno 15.01.2018
60 m 09.92 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m 09.66 Beroun 18.05.2018
600 m 2:00.31 Kladno 21.06.2018
800 m 2:52.82 h Praha - Strahov 11.02.2018
800 m 2:55.37 Kladno 01.06.2018
1000 m 3:43.00 Beroun 18.05.2018
1500 m 5:38.15 Vlašim 10.06.2018
50 m překážek (0.76) 11.76 h Kladno 15.01.2018
60 m překážek (0.76) 13.70 Kladno 08.10.2018
skok daleký 3.65 h Kladno 15.01.2018
skok daleký 3.52 Kladno 08.10.2018
hod kriketovým míčkem 24.20 Kladno 08.10.2018
pětiboj 0643 Kladno 08.10.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2018 Kladenský oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žcm Kladno 2:58.72
08.10.2018 Kladenský oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm 5 Kladno 10.00
08.10.2018 Kladenský oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm 6 Kladno 13.70
08.10.2018 Kladenský oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 6 Kladno 3.52
08.10.2018 Kladenský oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žcm 7 Kladno 24.20
08.10.2018 Kladenský oddílový víceboj (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žcm 6 Kladno 0643
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žcm 12 Kladno 6:15.41
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/R05 8 Kladno 10.10
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 60 m/Žcm/R03 5 Kladno 10.07
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 600 m/Žcm/F 14 Kladno 2:00.31
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Žcm 8 Vlašim 5:38.15
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/R05 7 Kladno 10.00
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žcm/B02 4 Kladno 2:55.37
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žcm/R01 5 Beroun 09.66
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1000 m/Žcm/B02 5 Beroun 3:43.00
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žcm/B03 4 Praha - Strahov 2:52.82
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/R10 5 Praha - Strahov 09.92
15.01.2018 Oddílový 4 boj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76)/Žcm 8 Kladno 11.76
15.01.2018 Oddílový 4 boj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žcm 9 Kladno 09.46
15.01.2018 Oddílový 4 boj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 5 Kladno 3.65
15.01.2018 Oddílový 4 boj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žcm Kladno NM